Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте,

и аз да се допитам ако някой знае, има ли допълнителен филтър вътре в купето на б6 или е само този под капака до акумулатора? Нещо започна да понамирисва при пуснат климатик.

Благодаря.

има само един вентилационен филтър(филтър купе).. До акумулатора отляво
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя е с 3 тампона, ляв, десен и преден(крушовиден на вид), не може да се объркат.Първите два са скъпите, 3-тия е 15 кинта.

Редактирано от bobitovn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя е с 3 тампона, ляв, десен и преден(крушовиден на вид), не може да се объркат.Първите два са скъпите, 3-тия е 15 кинта.

Благодаря ти!

Само един ли е на скоростната кутия?

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

левия и десния са различни, единия е с датчик.

препоръчително е да се купуват оригинални и да се сменят заедно, защото при смяна само на единия, другия тръгва...или разбива новия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера тръгвайки на плаж спрях да си взема кафе и натиснах поставката за чаши в колата... Отвори си се като всеки път, но след това като я затворих не иска да се отваря...

Издърпах я с една отверка опитах пак но не иска да се отваря и сега не я затварям до край, че често я ползвам..,

Някой знае ли какво им се разваля на къпхолдерите и подлежат ли на ремонт....

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналия месец смених накладките, сложих TRW , верно не свирят, но и не спират, смяната е направена, както трябва, водачите са смазани, а и изминах вече над 1000 км. не вярвам да не са се напаснали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък TRW доста свалиха цените, особено предлаганите от една голяма фирма. Имам съмнения, че това е за сметка на качеството...

Вчера тръгвайки на плаж спрях да си взема кафе и натиснах поставката за чаши в колата... Отвори си се като всеки път, но след това като я затворих не иска да се отваря...

Издърпах я с една отверка опитах пак но не иска да се отваря и сега не я затварям до край, че често я ползвам..,

Някой знае ли какво им се разваля на къпхолдерите и подлежат ли на ремонт....

Благодаря предварително.

Обикновено пружината им се откача, понякога се чупят зъбчетата, които я държат.

Пружината е лентова, не спирална.

Редактирано от Pav3l
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено пружината им се откача, понякога се чупят зъбчетата, които я държат.

Пружината е лентова, не спирална.

Благодаря! В една тема видях как се сваля, та ще погледна какъв е проблема при мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес направих Разград-Варна-Разград (270км) и забелязах, че колата на ускорение "забива" на няколко пъти, като че ли й връщам газта за 1-2сек. Усещането е много дразнещо, особено когато изпреварвам или идва баир и подам повече газ - до сега не ми е правила така. Няма значение оборотите или предавката, по-скоро като се натовари малко повече-тогава се получава заглъхването. От какво може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли кой е бушона на седалките на ломбалното за б7-ца. Понеже смених механичните седалки и им сложил ел. шейни , но естествено тръгнаха за около 20на секунди и спряха ... Освен централните бушони има ли други скрити някъде ?

Редактирано от balkanski_171
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има термо бушон; има релета под кората на волана; и тн.

В твоя случй махни кората под волана и виж там бушоните, по спомен 10 амп беше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали на В7 са там, но на В6 бушоните за ел. седалките бяха добре прикрити. За пасажерската седалка, бушонът е зад страничната кора на мястото за краката. Не се изразих правилно, но със снимки ще разбереш:

http://public.fotki.com/Avanteix/audi/my_avant/goodies/interior/seats/fuse/my_avant_20031118.html#media. На приятел на В6-цата така сложихме седалки и за секунди (под минута) буооните тупнаха. Този за пасажерската седалка еднвам го номерихме.

А за шофьорската седалка, както каза колегата, под волана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам ,дали някой колега е слагал лед крушки на задната светлина?Понеже нали наскоро пазарувах лед сулфидни за плафоните и в магазина ми прехвалиха ледове за задна,ама аз нали тръст ноубоди ,викам да драсна във форумчето,,щото пича в магазина не даде да ги пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от давна съм намислил да си слагам такива:

http://m.ebay.com/itm/2-X-LED-COB-T15-W16W-10W-Fog-Brake-Parking-backup-Lamp-Light-/111251357721?nav=WATCHING_ACTIVE

При 10W консумация на крушка, не би трябвало да реве колата, а 300 лумена отдадена светлина не е малко. За дадна нощем ще стигне и ще остане. Но, все още не съм стигнал до тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от давна съм намислил да си слагам такива:

http://m.ebay.com/itm/2-X-LED-COB-T15-W16W-10W-Fog-Brake-Parking-backup-Lamp-Light-/111251357721?nav=WATCHING_ACTIVE

При 10W консумация на крушка, не би трябвало да реве колата, а 300 лумена отдадена светлина не е малко. За дадна нощем ще стигне и ще остане. Но, все още не съм стигнал до тях.

Предполагам,че би трябвало да свети по добре от обикновената крушка.Ма Q-тата и на А8 ци не знам какво и свети за задна ,но много яко грейва отзад като включат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...