Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

да микрофона ти е до централното плафонче.... там има две същите дупчици ... Много приятна екстра ама за 2 седмици в Бг установих че ДОСТА собственици на коли от премиум класа предпочитат да си показвай айфоните в ръката  :nixweiss:  :stupid:  :wall:  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

При смяната на волана, няма да ти пасне лентовия кабел. Ще трябва да преработиш кабелите за клаксуна. Правил съм го на колега. Летно е, за 10 мин. работа.

А относно мулти-волана, тохи двата не са. За това, модулите не те интересуват грам.

 

Благодаря. Аз съм скаран с жичките, но евентуално ще намеря някой да ми го направи ако се реша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, нормална ли е цена от почти 300лв за смяна на пистов ремък и шайба на алтернатор + труд.

Колата е 1,8т AVJ.

 

Също така някой със същия двигател сток на Б6 в София би ли се навил да покара моята за да ми потвърди че колата си набира и върви коректно. Защото имам чувството че е малко спъната. Черпя и бира за услугата  :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шайбата ако е оем е скъпа, за афтърмаркет части нямам представа , може би 80-100лева за качествен заместител.

За ремък 20-30лева би трябвало да стигнат Свалянето на алтернатор а е просто, развиват се 4 болта и скобата на маркуча преди дросела и излиза, шайбата се сваля с един странен ключ, да го наречем и си готов.

Виж за ремъка не съм сигурен дали трябва да разглобяваш....по скоро не , но не мога да се закълна

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой тук връзвал ли е затъмняващи се огледало ... Всички теми дето четох са все такива със сензор за дъжд ... Моето няма такъв сензор и не знам свга копче Ауто ще трябва ли ? Съвет?

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това помня че някъде четох че то е за дъжда ама нали това огледало има светлинен сензор ? Искам да го вържа така че да си пусна пак COMMING /leaving home !

Бях го направил но се включваха нон-стоп защото нямах такъв ! А как го върза ти колега - само + и - ?

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги препоръчайте къде да отида да ми премахнат катализатора и да ми махнат софтуерно втората ламбда сонда в София

Също така изтърбушване или слагане на тръба е по-добрият вариант?

 

Питата отвътре се е отделила явно и трака като дизел на празен ход което ме дразни, а и може да стане по-сериозен проблем предполагам ако го оставя така.

 

Audi А4 B6 1,8T AVJ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го вързах както е в ELSA, всички пинове. Без датчика за светлина/дъжд зад огледалото CH/LH ще работи през цялото денонощие и няма да можеш да ползваш AUTO функцията за фаровете. Светлинния датчик на средното огледало се ползва само от него, но не и от колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( много тъпо се почуствах !!! Защо ? Къде е светлинния датчик който контролира CH/LH ?

В една морга видях огледала прибиращи се заедно с механизмите и си мисля да отида и да ги взема ... Аз от нея свалих средното огледало така че си мисля да се оборудван и с тази екстра ! И все пак средното огледало за да се затъмнява само + и - ли му трябват ?

Sent from Iphone 6

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Вчера след автомивка престана да ми се заключва предна пасажерска врата.... Пробвах нееднократно с дистанционното но нищо...

Заключих я през отвора отстрани, но трябва да се поправи...

Някой има ли идея какъв може да е проблема?

Благодаря предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за да се затъмнява само "+" и "-". Светлинният датчик за CH/LH и AUTO фаровете е в един корпус с датчика за автоматични чистачки. За съжаление стойката на стъклото е друго и се налага смяната му за да може да се монтира. На мен ми остана една такава стойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачих си шкафчетата под предните седалки!

Ебааси кефа!

Веднага ги натъпках до горе :)

Дайте идея как да си регулирам фаровете орез вагком-а че в интернет намитам само за б6 и на картинките са все неща дето ги няма в моята програма

Фаровете са би-ксенон с машинки за ниво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ngoro дай да видя тез чекмеджаци че търся такива под дърво и камък ! Има само един в целия Ebay ама са £80 и твърдо търся все още [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги намазах ит Гого Цанов

Ще ти ги снимам утре

Мисля че има 2 или 3 модела в етка-та

Моите са най- малките

Другите едното е с място за пожарогасител

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

69 паунда  :hilezh: ,ако оставим маитапа настрана ти сега си със седалки от А5 нали?

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...