Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Днес свалях и зареждах акумулатора и сега ключа за отключване и заключване не работи. Как да го обуча отново?

Б6 А4 1.9 Тди 131 коня

И за много години

 

Пост номер 35 от тая тема-http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=98816

 

При мен се оправя така с един ключ,след откачане на акумулатора на А4 Б7.

 

Относно нов акумулатор-последно съм с Мoll,немски с 3 годишна гаранция,преди бях с Exide.

Banner също стават,австрийски май бяха.

 

@plamenkooo-Може да се наложи разглабяне на самата врата,тея микроключета правят въртели.

Редактирано от tonko2.0T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

.... Въпреки,че е на 4 години Bosch S5 77Ah ....

Не мисля да купувам същата марка .....

Избирай между Bosch S5 и Varta Silver. Те на практика са еднакви. Акумулаторите са най-издръжливите на пазара ... при правилна експлоатация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, преди малко видях, че имам останали 500мл Diesel Purge на Liqui Moly. Ако някой го иска му го подарявам.

Ето и клип с процедурата: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пост номер 35 от тая тема-http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=98816

При мен се оправя така с един ключ,след откачане на акумулатора на А4 Б7.

Относно нов акумулатор-последно съм с Мoll,немски с 3 годишна гаранция,преди бях с Exide.

Banner също стават,австрийски май бяха.

@plamenkooo-Може да се наложи разглабяне на самата врата,тея микроключета правят въртели.

При единия стана при 2 ключ не иска и не иска , а до последно си отключвах и с двата!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! О-пръстенът на ЕГР клапана по размер ли се търси или е някакъв специфичен и си има номер. Ако е по размер, какво му е ф-то. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пращай

Имаш го до края на седмицата!  :zustimm:

Здравейте! О-пръстенът на ЕГР клапана по размер ли се търси или е някакъв специфичен и си има номер. Ако е по размер, какво му е ф-то. Благодаря

 

Номера му е N90927302 за AWX, AVF двигателите. Размера е 62х3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега друго не мога да се сетя,поне с единия да отключваш/заключваш.

Лошото е че точно на жената ключа не тръгна :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е :)

Кажи как да го оправя и нейния де :)

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във форума имаше теми как се синхронизират ключовете,просто в момента не съм вкъщи да търся.

Няма начин да не се оправи и другия,освен да има дефект по него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еднакви са, но само на външен вид. После ще се чуди, защо не му работи една от функциите. Ето малко информация: http://www.audi-sport.net/xf/threads/b7-a-c-unit-in-b6-with-rear-demist-modification.88944/#post1307033

 

Може ли някой колега да го обясни на Български накратко.

Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята Б7-ца сменях акумулатора лятото тъй като колата беше в сервиз да се боядисва - светели лампички и т.н и за седмица умре - казаха ми че Оем акумулатора е Молл а аз им казах да бягат с такива измислени марки . Извадих Мол от колата всъщност но купих Берга че такъв ми дадоха на цена ;)

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години на всички! Имам питане относно ESP ,само на задвижващите колела ли, е или на четирите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да е на четирите колела

ESP влияе и на напречната динамика. И помага при овладяването на две критични ситуации:

Презавиване: задните колела губят контакт с пътното платно, автомобилът се завърта леко около вертикалната си ос при навлизане в завоя.

Недозавиване: предните колела губят контакт с пътното платно, автомобилът се завърта около вертикалната си ос извън линията на завоя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI pinned this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...