Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

отивам да я измия ... че вали от 1 седмица и не мога да се възползвам ... ще има снимки след малко в темите за снимки ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва с монтажа на лупи във фарове на Б7 става адски грозна работа.Изглежда като някаква пернишка мечта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно-или смяна на фара или нищо не прайм!В7-цa с рефлекторен фар,няма нищо общо с такава с ксенонов/Би/ фар!Не пиша тук да обиждам никой колега,ама реалността е такава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, видях, че темата е за питанки и понеже съм скорошен собственик на А4 имам един два въпроса, но не ми се пуска цяла тема.

Първият ми въпрос е как да си сменя езика на таблото. Пробвах със всички копчета, но не става. Търсих и в youtube, но не ми излиза нищо подобно.

Вторият въпрос е как се наглася този service interval, защото си смених маслото и искам да ми напомни след 10000 км, че е време за смяна. В момента като натисна ключето ми излизат само чертички, никакви километри, демек, че не е зададено след колко да напомни (така си го обяснявам аз поне).

Мерси предварително за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Езика се сменя само с VCDS - става за минута, едва при В7 може вече от борд.компа.

През първите 500 километра мисля беше се показват само ----, след това показва оставащи КМ и дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее значи е трябвало да им кажа да ми го сменят когато му правиха диагностика, така ли? Трябваше по рано да се сетя да питам:) Значи сега пак за единия език трябва дам пара като за диагностика :D Супер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектна е колата, колега. Със здраве да си я караш ;)

Иначе джантите са ти оригиналдЪ, тип BBS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте - някой да знае какво стана с темата за "монтиране на темпомат на ауди а4 б6" Намриам я през google, но когато я отворя ми дава, че я няма. http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=65608&page=1

Ще е много жалко ако е затрита....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи едни 10мм фланци отзад ще оправят ли работата или на куатрото не става ....   просто откакто имах тези 
 

S73_F5877.jpg

Си мисля че са много прибрани ... ! 
Та може ли куатрото да кара с два фланеца отзад и ... ДВЕТЕ гуми отзад са с малко по-малко грайфер има ли значение това за 4х4 или не ?  
и 4-те са 235/40/18 Кумхо Екста. 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте - някой да знае какво стана с темата за "монтиране на темпомат на ауди а4 б6" Намриам я през google, но когато я отворя ми дава, че я няма. http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=65608&page=1

Ще е много жалко ако е затрита....

сега би трябвало да се вижда темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти ги набавя, по 52лв. са нови, оригин

Благодаря Ра?но но ште потърся нешто по тънко че сега правих каско а утре ште доиде и окачването с-лаин бронята не ми е толко на зор за ся

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега ... Една лупа с ксенон , нави и тогава ще е десетка ;) до тогава я оценявам 8-ца ;) мерси все пак !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще слагам автопилот сега ... Инфо само дали ще ми трябва и капак или мога да резва верно тоз ?

И нещо гумено уплътнение има ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...