Jump to content

Дойде време за избор на нови три автомобила за участие във VW fest 2014


audi200avant

Recommended Posts

  • Отговори 395
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ДА! Точно редките коли биха привлекли хората, които наистина ще ги оценят; всеки и всяка се кефят на нова лъскава кола, но целта на изложението не е такава, а наистина любителите на тези коли да видят нещо стойностно   :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето си върви, анкета няма...

Мдааа.

Ако позволите,скъпи ми колеги, нека някой власт-имащ, примерно в края на седмицата да пусне една анкета с тези от представените автомобили чиито собственици са съгласни.

Това, разбира се, не бива да означава ,че вратата е затворена за нови предложения.

 

 

П.П. Абе я докарвайте S7-та и RS2-та  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:  :steinigung:  :respekt:  :flehan:

П.П. 2 Ако не ви хванат и за мен докарайте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светлозар(swetli4ko) също изяви желание и готовност да участва ако колата му бъде избрана и навреме,за да я подготви на максимум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак желание не.50 на 50 съм.Нито се дърпам,нито напъвам да участвам.Ако се наложи бих участвал.Но времето си тече,дните до феста намаляват и никой нищо не казва.

Редактирано от swetli4ko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избройте ми кои автомобили собственост на съгласни притежатели можем да изложим за да ги пусна в една анкета.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На какво си съгласен, че нещо не съм си калибрирал бобеца, който хвърлям и все грешка 8821 ми излиза!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм колата ми да вземе участие на феста. 2 пъти официално съм го написал, а на същата страница на която пишем в момента, колегата vectra също е нанписал, че съм съгласен, но явно трябва да потретя.

 

Другия път вместо да хвърляш боба, вземи разлисти темата, всичко го има черно на бяло.

 

 

До тук аз разбрах, че ок са Веско с а6-та и Цецо с камиончето.

 

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=155825&p=2212633

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=155825&page=9#entry2219570

 

п.п Определената от вас дата 20-ти мина, крайно време е да се определят колите които ще ходят, защото в момента повечето коли на кандидатите не стоят в музея и само да чакат платформата да ги извози до експото. Както писах по назад в темата пак да се повторя, доста от колите се карат всекидневно и имат нужда от малко време за да са на нужното ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам с нетърпение идната година гордо да изложим една В4ка!

Нещо аз ли съм скаран с разбиранията за "експонат", вие ли нещо бъркате - не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се опитва, а направо си го казА...и не виждам нещо странно в изказването му. Лека полека нещата си отиват към пращане на некви коли, колкото да не е без хич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Жими, аз тактически мога да те открехна защо хора с подходящите коли няма да отидат, ма пак ще стане мармалад и ще се стигне до там, че пак ще се наложи да се крият обществено известни обстоятелства относно разни форумни герои, дето не трябва да стават ептен обществено достояние.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз до момента разбрах, какви коли искат ХОРАТА. Ама явно ще закарате коли на феста, които харесвате ВИЕ АДМИНИТЕ :nixweiss: Ако няма достатъчния брой, ще пратите по-малко. Колкото толкова, толкова ли е сложно?

 

 

Очаквам с нетърпение идната година гордо да изложим една В4ка!

Нещо аз ли съм скаран с разбиранията за "експонат", вие ли нещо бъркате - не знам.

 

Колега това е ФЕСТ за фенове, а не за новите богаташки автомобили от О.К.

Мисля, че ти си скаран с разбиранията. Тук са коли на фенове, направили ги, реставрирали ги и т.н.

Редактирано от BoromirG60
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама нашия форум е на по високо ниво.Коли от рода на Б3-Б4 вече не се признават за нищо.

Няма проблеми - нека се покажат чисто нови.Сигурно ще се харесат на 10-тина души.

Пък труда на хората дето се трудят да поддържат 20 годишни коли на нивото на нови - Майната му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нивото да е високо високо колко да е високо . б3 и б4 не се признават за нищо то е от злоба . а злобата идва от това че пустите му кошове дръти искат по малко за подръжка от колкото новите и скъпички колици . е старичките каручки не са толкоз аъъу ама казано по нашенски те такова си имаме на такова се радвме . разумно е да се изкарат на мегдана стойностни и завършени макинета . тук имаме доста невероятни и подържани екземпляри достойни за такива театри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама нашия форум е на по високо ниво.Коли от рода на Б3-Б4 вече не се признават за нищо.

Няма проблеми - нека се покажат чисто нови.Сигурно ще се харесат на 10-тина души.

Пък труда на хората дето се трудят да поддържат 20 годишни коли на нивото на нови - Майната му.

 

Щом е така да си го прекръстят този форум на АКБ след 2000г.За какво си губим времето в този форум с коли под 00г не знам

Редактирано от rado_cerber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...