Jump to content

"Проблем с 1.8T след ремонт в Madness-motorsport"


Recommended Posts

  • Отговори 188
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

лай*ната със страшна сила летят към вентилатора и усещам скоро сериозен излив,та в тая връзка не е лошо да се появи мнение от ответната страна,защото монологът не е решение :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е винаги някъде по средата, ама като знам изпатили хора от маднес по отношение на хардуера и софта е странно защо винаги се мълчи. Сигурно и сега така ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм този път(както никога) с Методи,а и Ради го написа по-назад.Защо хора пострадали по един или друг начин не пишат ? Дали тук или в друга тема ?

Аз лично познавам 3-ма ,но не мисля че е редно да споменавам имена.

Катко казват едни колеги,нивото се вдигааа.

Реално погледнато колата е била обслужена преди 6хил.км. Добре ли е била обслужена или не ,факт е че се е движила 6 хил. км.

Най вероятно и момчето с пасата има вина,че след чипосването е раздавал газ на гас(LPG)Би било по добре да си раздава газ на бенизн до Сф, евентуално да се пре-настрои колата на газ.Бедни смеси,ръц-тръц-пляк.

Не че не сме виждали и бензинови коли да им светят колЯкторите и турбото ,но това е отделна тема...

Стига се до въпроса след ремоната.Как никой не е погледнал нивото на маслто?Как се забравят да се стегне шайба...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A бе, да не е саботаж това, бе?!

 

"Шаро тревожно тръска глава:

Как е възможно, що е това?"

 

Или един известен форумен герой е наливал масълцето допълнително, за всеки случай да си има...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви са тея 2 седмици ремонт на глава, а иначе четем всеки ден по-нещо ново за тяхна РС-ка кво са направили ,а иначе нямат време за клиентските коли, ела утре ела други ден заеби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бичес аз съм си тръгвал с незатегната предна лява гума от диното на Проспийд и успях да НЕ се утрепя на изхода за летището (сметайте как от Цдуден'ски град съм стигнал жив до разклона за летището) та вие за някакви шайбички се вайкате тук :hilezh:

Та даже им се обадих по телефона да си видят фистоуето на въздуф че аз се спасих ама ще отрепят някой след мен. 

 

Пойнта ми е (да не се разсейвам) е не че в гоуемите сервизи се правят грешки. И в малките се правят същите грешки и в официалния вносител тоже.

Пойнта ми е че ми обясниха по телефона меко и възпитано че съм идиот и да не ги занимавам с глупости и че това НЕ е възможно. няма и секунда отделена за размисъл къде е проблема. Чисто и просто той НЕ съществува и най-вече НЕ е при тях.

Нещо специфично за българския манталитет. Нещо което никога не съм получавал от НЕбългарска компания...

 

Редактирано от Ngoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаранцията важИ докато не затвориш вратата откъм студената й страна

Не е добре така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън едно пиленце ми подшушнА, че са се чували със собственика на Пасата по телефина и е имало разни съвети за сигурността му, поради лошата реклама. Божееееее ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве ,бате,разказвай вееее,нема стоиме тука сички смотове и да скачаме на F5 зарди една демпферна шайба,казвай ше идват ли хора от Дружба при тебе :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...