Jump to content

"Проблем с 1.8T след ремонт в Madness-motorsport"


Recommended Posts

1. Колко трябва да не мислиш с всичкия си, за да тръгнеш да чипосваш 15 годишен курник на 300 000 "реални" при положение че е и на газ? Какво очакваш да се случи - да хвръкне поройника ли? Или да изпреварваш батки с Ес класи в левата лента и да се кефиш как ем си на тЕнкана на газ, ем па ногу въри манията и си ги надхитрил щот за без пари ги прайш леш,а те плащат на дебело и па са по-бавни от теб. :wall:

Явно някои хора разполагат с премного свободно време и пари и не усещат кризата. :hilezh:

 

2. Верно ли са заплашвали човека? :steinigung:

Редактирано от connor cane
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 188
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

1. Колко трябва да не мислиш с всичкия си, за да тръгнеш да чипосваш 15 годишен курник на 300 000 "реални" при положение че е и на газ? Какво очакваш да се случи - да хвръкне поройника ли? Или да изпреварваш батки с Ес класи в левата лента и да се кефиш как ем си на тЕнкана на газ, ем па ногу въри манията и си ги надхитрил щот за без пари ги прайш леш,а те плащат на дебело и па са по-бавни от теб. :wall:

Явно някои хора разполагат с премного свободно време и пари и не усещат кризата. :hilezh:

 

2. Верно ли са заплашвали човека? :steinigung:

Значи това за чипа,газта и стопените клапани и бутали не го коментираме. Коментираме небрежното отношение към ремонта и осраното положение след него и човека получи заплахи за саморазправа по телефона, ако не спре с антирекламата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия батки по Филибето са толкова безцеремонни селтаци, че не се изненадвам, че в другия форум след конкретно зададените въпроси, се мълчи като в църква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам вносни стави на тънки цени, Това тазобедрени, Раменни, колена, капачки за колена :hilezh: ако след посещението на адрес се налага питайте ме за отстъпки

Ще препоръчам и добър физиотерапевт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти мани, тоя младеж, който ми отговори там, едва ли е сменял ангренажен ремък в живота си, а за отварне на мотор да не говорим. Като зацепвали мотор, не сваляли шайба. Сигурно, защото от нея гледат дали е на белег. :hilezh:  Или искат да им е трудно, или не знам, не им се е разглобявало около дясната гума. Сменили са бутало през ауспуха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то отношението в тази държава е такова почти навсякъде - това е една от причините заради които от нас нищо не става. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако темата ще е с цел да се оплаче човек от услугите на точно определен сервиз, според мен в заглавието трябва да е опоменат. Ако целта е да се оплаче от сервизите като цяло в България, не пипайте заглавието. Нито подкрепям едната страна, нито другата. За мен е логично обаче, при появили се проблеми след намеса на даден сервиз, същият да ги отстрани без оправдания и тн от сорта, ама ние там не сме пипали и/или колкото масло сме източили, толкова сме наляли... То е ясно, че повечето от нас карат скрапери, това е и причината въпросните сервизи да процъфтяват, аз лично ако карах чисто нова кола, нямаше да търся помощ от "квартален" сервиз.

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колегата със самолетния ник да каже?



Аз,лично,бих искал да знам отсно страхуването някакъв коментар и най-вече относно извършените дейности

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата може да я преименувате примерно на "Проблем с 1.8T след ремонт в Madness-motorsport"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлата беше ли прегледана основно преди ремапа?

От теб,от майстор,от хората в Маднес?

Диагностика,надув,течове?

В Маднес гледаха ли мотора или изобщо нещо преди това?

Хора с опит,при по-щателен оглед би трябвало да могат да преценят дали има нещо или не?

С други думи,колата беше ли подготвена за тоз ремап?

Защото,ако е така както казваш......можела е да роди още на диното и тогава незнам.

Насториха ли я да даваш 6000об на газолин,а не на бензин?



Имал съм случай ,когато ми падна същата шайба при надув 1.8бара и 200км/ч след работа по главата и блока и знам какво е.

И четирите болта,лекинко не бяха завити като хората.

Къде,кога и при кой е било ,си е за мен.

Имало е и други "дреболии",но е прието и е модерно да не се коментира нищо в тези среди,касаещо,чупене,проблеми и т.н. и това може да се потвърди от много хора.

Споменават се само положителни неща,повечето хора имащи проекти ,знаят защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, сервиз какъвто са Маднес, с такъв поток от коли за мапване, ако не са прегледали колата, ще е леко казано смешно. Мапването не е пълнене на салам, за да се прави на конвейр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ,затова и питам бре,Боби,нека и те да кажат,защото влетяват младежите и тук и у фауве форума,обвиняват ги един вид,после казват,че и заплахи има....нека и Маднес да кажат какво ,що?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казах на момчето, за нещата които сме правили си поемаме гаранция. когато сме допуснали грешка за нещо (не сме безгрешни!!! ) вдигаш телефона и обясняваш отчетливо проблема и си поправяме грешката (даже същата вечер се разбрахме да закара колата в сервиз с когото работим с София, но после излезе, че всичко е ок за момента)

 

 - защо се е получило забавянето на автомобила. никога не се ангажираме с точен срок на изпълнение, на подобен ремонт, когато се ползват външни услуги.

- защо нивото на маслото е било над максимума... нали не мислите, че не сме го проверили 5 пъти преди да издадем колата. въпроса е после как собственика го е проверил. защото обвинения могат да летят много. 

- защо определени части не са сменени - в ремонта се гонеше краен резултат, който да е финансово добър за собственика. 

- защо колата дойде при нас за чип - защото му бе направен такъв на добра цена.

- защо ние правихме колата, а не в София - защото собственика сметна че му е финансово неизгодно да е закара до София или където и да е било. 

 

друго каквото и да напиша ще е безсмислено и ще е просто огромна тема на хранилка (каквато е в момента) :)

 

п.с. колата имаше проблем с надува, който беше оправен. не може на всяка кола за ремап, да й се отваря мотора и да се преценява годен ли е или не. диагностика получава всяка една кола, която се съмняваме че нещо не и е наред. 

след като човек си е закарал колата за повишаване на мощността, трябва да е преценил до колко колата му е годна за това. не малко коли сме връщали,или не сме им правили ремап поради тази причина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе , Цецо. Нито ме е страх от някакви мишкари дето явно ръцете им са навряни там дето слънце не огрява , нито нищо, просто нещата са без коментар, насрали са се и вместо най-съвестно да кажат, станало е при нас ше го опрайм...те се правят на ударени. Не вярвам щетите да са кой знае колко катастрофални и да са хиляди левове,че да е проблем, за техния сервиз който печели на ден от копи пейстове на МАПове колкото за 3 такива пасата. 

 

Колата преди Ремонта си вървеше идеално , преди 6000км е сервизирана. Маднес въртят един рън преди чипа, ако нещо не изкара като хората ( в случая запушен катализатор после махнат) - я гледат ,ако не мапват , въртят пак, кихаш 3 стотака и изчезваш. Настройвана е на бензин, обаче никой не коментира че колата е счупена от бедна смес щото не е донастроена газовата. Коментираме ремонта и последиците от ремонта.

 

ПП  само първите 2-3 поста са на момчето с пасата просто му го дадох да сподели историята тука.

Поздрави.

Редактирано от spitfire924
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казах на момчето

Нещо за обвиненията в  страхуване по телефона ще каже' ли или се пропускат тактично?

Направо не ми се вярва,хора,които мапват по сумати коли на седмица,да използват такива методи......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на този разговор не съм присъствал, но ако се е случило е несериозно и този, който си позволява да говори така от името на сервиза ще бъде санкциониран!

все пак сме хора и не живеем в 90-те години за да има подобни приказки.

Извинявам се на Кирил ако е имало подобно отношение към него! и виновните ще си понесат последствията!

 

ще говоря така или иначе да приберем колата при нас и да е оправим за наша сметка (ако проблема е реално нашата намеса по автомобила!) ако все още ремонта не е започнал. но сам не мога да взема такова решение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 дни след проблема колата стоя на трупчета, чакайки някаква реакция от ваша страна , днес вече се прави , за да се види реално какво е станало и какви са щетите, както виждате по назад в темата има и снимки.

Редактирано от spitfire924
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, за една шайба свърши света, гледай си кефа, не се ядосвай, хората по десетки хиляди левове се набутват и не ревът после, и чесно казано кола на 300 000 на газ - само за чип е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

реакция при необяснен, неизяснен проблем няма как да имаме. какво е становището на сервиза където е правите? какво според тях се е случило? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, за една шайба свърши света, гледай си кефа, не се ядосвай, хората по десетки хиляди левове се набутват и не ревът после, и чесно казано кола на 300 000 на газ - само за чип е.

 

Кажи честно ,че го написа това  , дай твоя варел да го покарам малко да му ЕБА майката 2 дена и после ще ти кажа ма ти за 1 кола  ли си 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...