Jump to content

Обща информация за модела 8P/8PA (2003-2013)


Tsvetkov83

Recommended Posts

  • Отговори 517
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте , искам да попитам няколко неща понеже къде ли не се рових във форумите и не можах да открия това което ми трябва.

1во карам Ауди а3 2003 - 2004 година и искам да си сменя панела на климатроника , искам с по-новия модел и дали ще пасне.

2во тази бас тупа отзад в багажника не мога да я намеря ако знае някой как да махна корите ще му бъда благодарен.

1_max.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички. Някой може ли да даде информация с какви акумулатори излизат нашите аудита според  двигател и предлагана алтернатива за тях. Благодаря ви 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На лепенката в багажника пише какъв ти е акумулатора.

Снимай я и я постни тук ако не можеш да се оправиш.

Ако питаш за марка, нямам идея.

Моята си беше с оригиналния и на него пишеше Volkswagen group.

Смених го с Bosch S5 със същите параметри и всичко беше екстра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Ocb1914 написа:

Здравейте , искам да попитам няколко неща понеже къде ли не се рових във форумите и не можах да открия това което ми трябва.

1во карам Ауди а3 2003 - 2004 година и искам да си сменя панела на климатроника , искам с по-новия модел и дали ще пасне.

2во тази бас тупа отзад в багажника не мога да я намеря ако знае някой как да махна корите ще му бъда благодарен.

1_max.jpg

Този панел е за двоен дин. Тоест, това е първото условие, което не покриваш. Ако преминеш на радио двоен дин, тогава с малко заигравка можеш да поставиш панелът. В темата "Модификации по нашите А3" (в която тема трябваше и да отправиш въпросът си), има обяснение със снимки на тази операция (не си се ровил достатъчно явно, а даже и търсачка има форумът).

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bsdnikolov написа:

Този панел е за двоен дин. Тоест, това е първото условие, което не покриваш. Ако преминеш на радио двоен дин, тогава с малко заигравка можеш да поставиш панелът. В темата "Модификации по нашите А3" (в която тема трябваше и да отправиш въпросът си), има обяснение със снимки на тази операция (не си се ровил достатъчно явно, а даже и търсачка има форумът).

 Искаш да кажеш ,че трябва да сменя и радиото с по - ново ли , ако можеш да разясниш по - ясно ,че мн мн не разбирам хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Ocb1914 написа:

 Искаш да кажеш ,че трябва да сменя и радиото с по - ново ли , ....

:D:D:D

И не само. Нагазваш в дълбокото ... Чети и дерзай:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, bsdnikolov написа:

:D:D:D

И не само. Нагазваш в дълбокото ... Чети и дерзай:

 

Това ли представлява конзолата за двоен дин, и тоест нея ако я купя отделно трябва да си купя ново CD ,Климатроника и евентуално частта с бутоните за аварийните.Нищо друго?

products_54313_172801343audi-a3-8P0858005D.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На две на три, да. За новото радио ще ти трябват и антенните усилватели, няколко адаптора и горе долу, това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А можеш ли да ми кажеш и как да намеря бас тубата лесно ли се махат тези кори 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя се намира от ляво в багажника. За да махнеш лявата кора, махаш задната седалка (не само облегалката, но и самата седалка), кората на която ти стои триътълника и нататък е болтове и щипки. За 30 минути работа. 

Гъгнене от баса ли чуваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да не отварям нова тема...

 

Какъв е парт. номера на плафоните за осветлението на номера отзад ?  Някой поръчвал ли е от Ауди нови и горе-долу колко излиза това удоволствие ? :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

3 или 5 врати. На 3, могже да се смени само капачето и е доста евтино. На 5 се сменя целия бутон и е към 87 лева.

Хубаво е да уточняваш за каква кола става въпрос, за да не хвърляме боб :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, deox87 написа:

Видяло се е,че ще трябва да си взема ново копче. Разгледах доста обяви и цената им е доста над тази, която ми каза.

Screen_Shot1598.png

Леко се е вдигнала, от последния път когато я гледах. Но, сигурен съм че колегата райно ще ти даде доста добра цена за него.

 

Преди 1 час, deox87 написа:

Трябваше да хвана POPCORN още в началото когато започна проекта си сега щях да имам 50% от нещата му :D

Той все още продава поне половината от нещата, които е сменил. Питай го какво ти трябва и той ще ти отговори има ли го и ако да, ще ти даде цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.12.2016 г. at 22:34, Vantage написа:

Какъв е парт. номера на плафоните за осветлението на номера отзад ?  Някой поръчвал ли е от Ауди нови и горе-долу колко излиза това удоволствие ? :lupe:

 

0vvUIz.jpg

 

На някой ако му трябва като инфо -номерата се виждат, 19 лв/бр 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте. Трябва ми потвърждение за пълен набор от части за бленда под климатроника.Single DIN!
 Успях да намеря всички налични номера,но информацията ми беше противоречива. 
 

 - 8P0 846 138 D 4PK -
 - 000 979 099 EA
-  4B0 971 832

 - 8P0 857 355(това е самата бленда) На места се дава й този номер  8P0 858 433.В случая
 

- 8P0 846 138 D 4PK се комбинира с 8P0 857 355 или с двете по някакъв изкривен начин,който ми убягва.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, deox87 написа:

8P0 846 138 D 4PK се комбинира с 8P0 857 355 или с двете по някакъв изкривен начин,който ми убягва.

Едното е декоративния капак под климатроника, а другото е светловода, който се захваща за самата централна конзола. Няма нищо за комбиниране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Здравейте. търсих в темата но не намерих информация относно размера на кружките за мъгла който са на предната броня, H7 като на късите ли са или различни ? Някой знае ли къде във Варна мога да намеря кружки филипс ксеон ефект 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...