Jump to content

Купувам табло за а6 1.8турбо 2000г.


absolutlover

Recommended Posts

Здравейте колеги търся си табло което да пасне на моята кола и естествено да работи.колата е с десен волан ако има някакво значение за предпочитане е таблото да е в километри а не мили.екрана който ми показва на таблото е от тези по малките не от продълговатите ако и това е от значение.ще бъда благодарен ако някой пише че има налично такова.скайп: k0kolin4o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еййй верно ли аз се надявах че ще мога да си сложа нормалното с км.Колега пиши дали е удобно да ти звънна днес да се разберем за таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам такова табло свалена е от същата кола като твойта.Всички уреди работят безупречно , с малкия дисплей която също работи отлично. Цената която и търся е  80лв и - тел. 0888966282

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

има значение,трябва да е от десен волан,имам такова табло 0899854563

ти си много хитър бе приятелю. имаш табло от деснячка и се чудиш какво да го правиш и лъжеш хората че не става друго. я кажи защо не става, като толкова знаеш.

защо тъкмо колегата трябва да сменя табло, защо да не си сложи от ляв волан.  Дай обясни ни малко и ние да знаему нищо че са минали поне 30 колеги от форума през мен точно за такава интервенция. 

Никаква разлика нямат таблата. намираш си табло в километри, обучаваш имобилайзера и си готов. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...