Jump to content

Въпрос за климатроник ?


Николай_

Recommended Posts

Николай_

Днес, 20:24

Не можах да намеря тема в форума по този въпрос, извинявам се ако има такава: Въпроса ми е следния: Климатроника ми е от този вид с плоските копчета за увеличаване на силата на парното и регулиране на температурата, имам някакъв проблем с него, наскоро купих колата и се оказа че има куп проблеми за които в последствие ще пиша, едно по едно ... Та проблембия климатроник на първо време работеше но му светеха половината копчета(само лявата половина) + екранчетата, след това спря да свети и другата половина ... В момента нито едно копче не свети и някои отказват да работят на моменти... С по силно натискане(зверско бих казал) работят... Мисълта ми е откъде идва проблема и поправим ли е ? И ако си взема от другия вид климатроник с облите копчета ( те са едни и същи само тези копчета са им ралични) ще стане ли за моята кола ? Автомобила е Ауди А4 96г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя също се ебава, когато го оставя на пряка  слънчева светлина. Ама ми се видя много рисков разход да купувам друг, който не се знае в какво състояние е и просто внимавам и си го покривам като я паркирам извън гаража лятото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...