Jump to content

Червена лампа за масло светва при рязко спиране 1.8т


absolutlover

Recommended Posts

Здравейте колеги след закупуването на колата имах следния проблем.при каране по някое време светва червена лампа за маслото.Масло има и смених не е там проблема.Диагностиката казва че е датчик за налягане на масло.смених датчика не се оправи напротив зачести особено при рязко спиране или каране в града при каране извънградско може да не светне изобщо.Замерих налягането има си перфектно казаха че там не е проблема.Не съм сменял масло на скоростната кутия а е автомат и си помислих дали тази червена лампа не свети заради това масло в скоростната кутия.Днес ми светна и лампа за накладки  а накладки имам.проблема съм го замаскирал като укасихме датчика за налягане на маслото за да не ми пиука и да ме дразни,но проблема си стои.може ли някой да каже на какво може да се дължи.Колата е ауди а6 2000г.1.8 турбо.Много ще съм благодарен дано някой може да каже.Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

колега, проблема ще ти се реши на 100% след смяна на маслена помпа, минал съм по този път. Поздрави :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле човек аз от както съм я взел съм минал към 5к дали не съм прецакал нещо мотора :( колко кинта е помпата втора ръка дали е удачно да се вземе или пак има вариант да не е ок

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...