Jump to content

Audi 80 quattro 20V 1.8Т AJL


Recommended Posts

  • Отговори 422
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На опаки показва нивомера на горивото, иначе оборотомера би трябвали да се оправи с прекодиране.

Редактирано от Valsodar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/21/2019 at 7:55 AM, integrale45 said:

Скоро ще измина 100 000 км. с двигателя. В момента е на 96 000 и се оказа,че най добрата комбинация за газов инжекцион е изпарител KME GOLD GT и рейка BARRACUDA. Изпарителя държи налягане и няма прекъсване и глъхнене. Инсталацията на ГИ не е сменяна. Все още съм с турбината к03 029. Това са кадри от видеоклип.

 

 

Колега за постижение ли смятате изминатите 100000  километра  или сте имали дълбоки съмнения, че въпросния двигател ще ги измине с оглед на състоянието му ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да видя напълно работещо такова и правилно индикиращо табло защото знам  за доста коли и нито една до момента не е напълно правилно направена и вътре е като стрелбище !

За това искам да видя клип на работещо но знам че.няма да стане 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно бензиномера и аз четох,че уреда ще показва обратно,но при мен показва нормално  без преработки. Писал съм го няколко пъти в темата защо.И за оборотомера не е нужно нищо допълнително, защото таблото,инсталацията и двигателя са от една кола. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно знаеш,че кошниците с поплавъка на А4 quattro  и В4 quattro  са еднакви. Поплавъка на кошницата на предно стои по друг начин и бензиномера там отчита наобратно. Това го разбрах от колега от форума и като реших да свържа двата кабела,мисля,че беше сив с черна черта, уреда започна да отчита

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проводникът за уреда, който излиза от буксата на таблото на  А6 е само един-сив с черна линия . Свързах го към проводника,който идва от резервоара и е влизал в буксата на старото табло на В4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 hours ago, AserEl said:

За това искам да видя клип на работещо но знам че.няма да стане 

Не знам за конкретната кола, но принципно не е някакъв проблем....поне за aeb/ajl.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Цял месец ли лепи това тиксо, трябвало е да изкараш балончетата на черната TESA, искаме клип как даваш на контакт и гаснат лампите като запалиш .

Редактирано от Valsodar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

А здравейте,колата още се движи. Скоро смених турбината с нова jrone 029 и Аудимобила вече навърши 30 години

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...