Jump to content

Газов инжекцион на audi a6 3.2 fsi


Recommended Posts

Здравейте , искам да попитам дали може да се сложи газ на ауди а6 3.2 fsi.Питам защото искам да си закупя точно такова ауди ,и със сигурност трябва да му сложа газ ,ако може разбира се.Чета много различни мнения.Ако може да се сложи ще помоля някои да ми препоръча сервиза на който да се доверя.

 

Благодаря .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , искам да попитам дали може да се сложи газ на ауди а6 3.2 fsi.Питам защото искам да си закупя точно такова ауди ,и със сигурност трябва да му сложа газ ,ако може разбира се.Чета много различни мнения.Ако може да се сложи ще помоля някои да ми препоръча сервиза на който да се доверя.

 

Благодаря .

Питай,колко пари струва течната фаза на някоя фирма и ще се откажеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми колко дa струвa, нaд 3000 левa със сигурност, отделно течнaтa фaзa гори 25% бензин,отделно дa ти изгори някой инжектор или помпaтa от хубaвaтa гaз, и зaминaхa 4-5000 левa, aбе дaлaверa от всякъде. Сегa aко човекa имa пaри нaкуп и нямa кaкво дa ги прaви - дa слaгa гaз и дa сподели имa ли смисъл.

Редактирано от STEFAN8898
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо пращате човека за течна фаза не разбирам ? Има си газови инжекциони за мотори с директно впръскване, като цените са малко отгоре, но да кажем около 2000лв с бутилката за 6 цилиндров мотор. Дори и метан слагат вече, така че не виждам драма този атмосферен туч да се газифицира, дори е препоръчително ...По-страшно ми се струва комбинацията БГ бензин и никасилови цилиндри .

На този въпрос вече съм отговарял...

Що да се хАбиш пак да пишеш нали ? Много информативно , браво !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Течна фаза като цяло не бих препоръчал в България, заради огромните количества графит и други "нечистотии" в газта. Админ съм на Great Wall форума, чиито коли се предлагат с "фабричен" ГИ с течна фаза (до толкова фабричен, че се слага от оторизиран от Литекс сервиз и запазва 5те години гаранция) и до тук няколко човека за 20-30 хиляди км са сменили газови помпи.

 

Има такива инжекциони за мотори с директно впръскване, специално за Ауди не знам как е, на Митцубиши GDI им се разпробиват инжекторите и е много гадна работа ако не се свърши добре. Така че по-скоро въпроса е дали някой е открил майстор, който го е правил и не е осрал двигателя. Защото ако ще се пипат инжекторите и стане зле, ще набиеш после още 1500лв да си махнеш газовата, отделно от парите да я сложиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Според мен добро съотношение цена на газовата уредба за двигатели с директно впръскване е при 2.0TFSi. Там има мощност, малко цилиндри и може да се прежалят парите за система работеща с течна фаза през бензиновите инжектори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Романо също имат система за този двигател,проблема на 3.2-то са бензиновите дюзи и проблемите са там.Прецакват се доста повече от 4 цилиндровите двигатели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Здравейте имам Ауди А6 2006 г. 3.2 FSI 255 к.с. мотора му е AUK искам да сложа газова уредба казаха ми и ми препоръчаха в с. Ведраре цена 2500 лв. Може ли някакви отзиви

Редактирано от bobi111
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...