Jump to content

19ки джанти на 4Ф


hysterics

Recommended Posts

Вярно, и аз искам да се клатя като в американска лимузина и да не усещам пътя

Ама 100 пъти повече искам да си карам с 19-ки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 332
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Еми тия 4Ф-ки не знам с какви калници са ама ако тръгнеш по линия на визията няма как от 17-ки да си доволен. Трябват си поне 18-ки, аз лично след много обмисляне се спрях на 235/45/18, поносима возия дори на павета, карам си без да следя всяка дупка и съм горе-долу близо до оригиналния диаметър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не спори, че визията е къде къде с 19-ки, но аз лично никога няма да карам с такива в БГ.

Който си го кефи, да кара, идеята е да не съдите тези, които не искат (не защото не могат да си го позволят) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има и трети вид хора, дето зимата карат с 225/55/17 (много е грозно, чак се чудя как си търпя колата) и лятото карат на 255/40/19.... тези два размера имат 4мм разлика в радиуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми още едно доказателство, че 225/50/17 си стои по-културно, другия размер бие повече на джипов и не отива на лимузина, пак казвам това си е само мое мнение нищо лично към никой колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е супер, джантите също, само не и ходи да е спряна на тротоара :)

Редактирано от Preslito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е джантата на моята кола, белият кръг някак си не мога да го възприема и това е. Според вас, дали да не го боядисам черно?

Цялата кола е фабрично "black optics".

 

2014-01-21%2019.23.15.jpg



Това е линк: https://www.dropbox.com/s/yhisv8q7pbhz8b9/2014-01-21%2019.23.15.jpg

(директното вграждане на изображение нещо не сработи)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да и е чар, но на мен никак не ми харесва... А джантата е добра, макар че според мен не е много за Q. Така или иначе да сменям 20" 10J е мъчна работа, за това реших да боядисам светлия кръг.

Той в момента е в алуминиев цвят - не е боя, леко е като струговано на фини ивици и като цяло е много красиво, но не се връзва с колата. Намерих един продукт PlastiDip, който е лесен за премахване и мисля да пробвам с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Половин флакон PlastiDIP и два часа по-късно, резултатът е уникален. Надявам се покритието да е трайно. По-късно днес сини, вече не ме е срам да си показвам колата :-)

Sent from my iPad using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето я снимката. Боядисан е външния ръб на джантата, между гумата и сглобката с болтовете към спиците. Преди беше бяла, вижда се на снимките по-рано.

 

1960758_10203295208837287_54363243775720

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е станало  :zustimm:

 

Тоя Plasti Dip ще излезе много приятна заигравка, дават го, че държи на студ/жега, може да пръскаш отгоре след някакво време, лесно се маха ако пръснеш където не трябва, май ще се пробва  :ja:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, голяма заигравки ще е облепянето и не ми се занимава,а и на живо не се набиват на очи. Все пак джантата с гумата ми стига до средата на бедрото, а болтовете са малки и не се забелязват.

Sent from my iPad using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С този plastic dip може да се пробват лайсните на вратите, на когото са побелели. Ако не се лъжа това се махаше все едно е залепено, а не като боя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Помпи се толкова, колкото ти пише на капачката на резервоара. :zustimm:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...