Шуши

информация за общ събор на ВАГ групата

Recommended Posts

1.9 ТДИ ли на А3 беше? Колко коня е било твоето?

Edited by RaDi_b4

Ради, не са ти достъпни снимките (не са пъблик) :)

В горния клас Дизел освен това ауди, имаше по спомен само от днес още две - на Дуно и на един келеш от троянския балкан, дето се опита да ме убеди, че моторът му е стоков и никога не е отварян, а ясно се виждаше гарнитура пайен на главата и беше лъснат до неузнаваемост.

Не останах до край, за да видя кои се пуснаха от изявилите участие. Имаше и от вчера участници в горния клас. Д1 беше до 140 кс, Д2 беше над 140 кс

Резултати вероятно утре.

Ти беше 280 кс, нали?

Edited by RaDi_b4

ами не съм минавал дино след генерацията .. остават дребни настройки още и да видим колко коне още ще имам

Мен ми хареса, похапнахме, погледахме и послънчасахме  :nixweiss:

Отностно чалгата, като пристигнах имаше некакви много върли цигански кючеци наприщени на макс от един сеат.

Колеги качете снимки и клипчета да разгледаме каквото сме пропуснали. :respekt:

Аз бях с номер 49! Не знаех, че първия ден е тренировъчен - голяма глупост и хабене на средства и време. Бяха ме писали в клас "малък дизел", за което благодаря на Ради :))), но целта ми не беше да победя на всяка цена.. Направих 3 старта и на 3тия с Бора-та на колегата от Ловеч очаквано загубих. Исках просто да видя какви времена ще запиша, за това и не дойдох втория ден. 15.8сек. ми се видяха доста слабо време.. Относно колата ми - не е 250коня, малко по-малко е :) Относно Бората - предвид сетъпа вероятно е 280+.

Относно класовете - който иска да скрие нещо - ще го скрие, всичко е въпрос на морал и уважение към останалите. Сега, гледайки резултатите на номер 80 например, когото победих във втория старт с една боя разстояние, а той си возеше другарчето - казвам му след финала "браво, много ти върви колата, какво си правил, какъв мотор е..", пича вика "110 коня с чип". Следващото му време е 15.2!!! ..явно инженерите на ауди са се объркали нещо.. :))

Това е най-глупаво загубения ми ден и ако знаех че ще е така нямаше да дойда. Който иска да си тренира - да си тренира. Живота не е само коли и драгове и е глупаво да прекараш 2 дни на пистата за 5мин слава. Не ми допада идеята за кебапчета, буркан с лютеница и пийенйе две денонощия на поляната под звуците на сръбска музика и в очакване да дойдат моите 5мин.. Извинявам се ако съм засегнал някой !

Edited by Lazar666

Каквото зависеше от мен, направил съм за теб. :hilezh:

Намери ли плика, ония надутия, до предна дясна гума ти го оставих- както беше уговорката..

Даже се почерпихме.

В интерес на истината имаше много хора и от ФВ, които успяха да минат метър. Така е - иска ли някой да скрие нещо, винаги може. Тия от Троян, сами се лъзнаха например.

Въпрос на морал, както каза.

имаше интересни коли всичко живо в тоя клас пушеше адски

само аз не кадях .....чакаме да видим крайните времена бях с номер 166

замалко да взема 3 то място в клас дизел но явно голямото тегло и големите джанти 19" си казват думата

но имам още какво да ъпгрейдна 13,62 време мисля записах 3 тия даде 13,58 :))))

Ти сигурен ли си за тия 13-ка? 4Ф 3.0 ТДИ с чип и генерация може да даде подобно време само ако отзад го удари заселено Бугати Вейрон :)

Добре че бях само за един ден.....нищо особено не беше че бих казал и слаб общ ВАГ събор 

виж времената на сички .,.. нереални

колата е в висока 14 ка

А за свободното каране на пистата има ли някакви резултати?

http://vbox7.com/play:26b5d1cab8

http://vbox7.com/play:431e3b50c1

http://vbox7.com/play:4ad56dc511

За първи път ходя на подобно събиране - много ми хареса! Много добра организация, приятно хапване и забавления както и леко болезнен тен!

Времената са си реални просто трасето не е точно 402 метра и 30% от колите тръгваха преди зелената светлина, като се възползваха от това че нямаше фал старт, който за любителско състезание не мисля че е нужен. ;)

Edited by Plamen Tanev

http://vbox7.com/play:f7e90c1574

Тука съм хванал единия старт на RS6-ците (втора гонка). Имам снимано и последните гонки - там имаше повече Аудита-самолети но позицията ми не е добра и съм хванал само стартовете и много малка част по трасето. Ако може да се обработи ще го кача и него на vbox.

Нека който има снимки  да ги качи или да даде линк.

Ти сигурен ли си за тия 13-ка? 4Ф 3.0 ТДИ с чип и генерация може да даде подобно време само ако отзад го удари заселено Бугати Вейрон :)

Абсурд да даде 13 :)

Вярно е че трасето не е 400м!

3.0TDI автоматик с възможно най-добрата генерация, даун пайп, без катализатори и след това ремапната е невъзможно да изкара 300кс, а те нестигат за време под 14!

Цитиране на предходен пост!

напълно съм съгласен с теб .. верно с много мъки могат да се докарат 300 коня ама ще пуши здравата .....

иначе е висока 14 ка .иначе даун пайп 76мм и след това две по 60 мм ... без катализатори дпф и квото и да е .съм сега ... мислих хибридна турбина голям кулер и кво ли не ама се отказах .. чакаме официалните времена и някой да сравни примерно това време което е дал с някъде другаде да видим разликата

Edited by VBI