Jump to content

купувам скор.кутия за А4


simidov

Recommended Posts

Колега,нещо изпадаш в заблуждение.Неможе скоростната кутия да ти тормози двигателя, и да ти вдига разхода на гориво.Мисля че проблема ти е другаде.Я вземи пиши защо си я сменил, и после да мислим що е то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поради липса на масло в нея, какво става. просто мармалад. а после си купих една втора употреба, уж ставаше и найстина си пасна към двигателя, но забелязох, че при 120 км/ч е с 3600 оборота, а да не говоря при 160км8ч е на около 5500 оборота. друго не мога да си го обесня. а и осещам, че предавките са много къси. примерно на 3 без гас си върви като на първа. а на 5 може и да си я карам с 40км/ч. освен предавателното число да не съответства, друго не виждам. но благодаря, че се интересуваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Сигурно са ти пробутали дизеларска

невъзможно тогажа трябва6е да кара със 80 км максимум оборотите там са по ниски по верояно да е от някои по оборотен мотор вероятно 1,6

Редактирано от tisho_g
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами погледнете най накрая буквите на кутиите,ако са еднакви значи и кутиите са еднакви.Ако не са напиши какви са буквите и щети кажа за какъв модел е.

'Буквите' имам предвид кода неще от рода на 1J0 примерно.

Редактирано от dido-audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

колега, купих една кутия със следните номера EHV 12029

би ли ми казал на какъв двигател отговаря. моя е 1.8, 125 коня, 20 клапана 1995г.

да си правяли труда да я монтирам на колата си. благодаря все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...