Jump to content

Тресе при потегляне


Recommended Posts

Трайното не включва само прЕтискател и диск колега, а за огромно Ваше съжаление.......и мАховик.....

Съжалявам.

Де да се оправяше т'ва търкалО с "оглед на място".....:tear:.....

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, неприятна работа ако трябва и маховик да се сменя. Ще го огледам и преценя. Излезе слаб компонент по нашите алдита ... Чета , че такъв проблем е възникнал и при коли с много малък км , нещо от рода на 25-27к.км

  Лошото е, че дори и сменени, пак се появявало тресенето като проблем .  Някои непосредствено след смяната , други след  20-25к.км....

Не знам къде да намеря инфо за подобрената вилка ( и лагер , доколкото разбрах ) .

Редактирано от samo_pechka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Писах на Райно преди две седмици, две л.с. за частите, за съжаление все още нямам ответ . Някой скоро да е купувал комплект съединител, без маховик + подобрена вилка и лагер? Да сподели някакви цени моля. Или номер на подобрената вилка ако го знае...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен от ДМпартс ми оферираха по ВИН номер  пълен комплект LUK 1208 лв. ( притискател, феродо, маховик, лагер помпа и болтове). Интересно  че в един сервиз ми казаха че оригинален маховик с комплект съдинител е 4778.20 лв. и смяната 300лв. Каква е тази разлика в тези съединители направо незнам?

Редактирано от acpa4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм запознат точно с цените на ОЕМ частите по съединителят . Възможно е да е там някъде . 

По-важното е да споделиш как е след смяната им. При теб симптомите  какви са били? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сменял още. Почва да претриса като тръгвам на първа само като е загряла и ако е карана по дълго време, примерно извънградско да кажем 80-100 км. и като вляза градско при спиране и тръгване почва. Иначе нямам никакви станични шумове при натиснат и пуснат съединител.  

Редактирано от acpa4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, samo_pechka said:

Писах на Райно преди две седмици, две л.с. за частите, за съжаление все още нямам ответ . Някой скоро да е купувал комплект съединител, без маховик + подобрена вилка и лагер? Да сподели някакви цени моля. Или номер на подобрената вилка ако го знае...

Здравей, от тук в темата виждам, че си ми писал. Редовно не получавам съобщенията тук и стават неприятни ситуации. Ако е актуално запитването ти, моля пиши ми на Viber - 0899670033 или на страницата VAG OEM PARTS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Здравейте. Имах проблем с съединителя, притрисаше, и на празен ход се чуваше едно чукане. Смених комплект съединител с маховик на SACHS чукането спря, но имам чувството че пак претеиса по някой път. И нормално ли е като си карам, примерно на втора-трета скорост и натисна леко съединителя да се усеща на педала едно вибриране. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобни симптоми имах на A3 8P преди години точно след смяна на комплект съединител SACHS, оказа се дефектен или по-скоро менте :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...