Jump to content

Препоръка на сервиз за смяна на гумички на клапаните в София


Recommended Posts

Здравейте колеги. От 7 месеца имам AUDI A4 Avant 1.8 ADR и харчи и пуши масло като разпрана. Купих я от германия и както следва, след пълното обслужване във България започна да пуши. Махнах катализатора защото запушваше и нещата станаха още по-прекрасни. Разхода на масло е около 1л на 2000км.

 

Явно на първо четене тази кола има нужда от смяна на гумички (дано да се размина само с това)

 

Ще може ли някой да ме насочи към някой сервиз, който да ми сменят гумичките? Нямам голяма вяра на случайни майстори и предпочитам някой от форума да ме напъти. Търся сервиз в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега има цяла тема по този въпрос със сервизите.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=106711&hl=%2B%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%8A%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%B8+%2B%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B8

Препоръчвам ти да оглеждаш от последните 5 6 станици. 

Редактирано от alter_breed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти препоръчам един фен с Ауди. Галин се казва. Сервизът му е на Кирил и Методий. Работи много спокойно и методично. Има нуждата скоба за смяната. Ако искаш тел ми пиши на лично, моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Не се подвизават тук, но на мен са ми вършили същата процедура на друга кола: http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=13&t=196651 Много доволен!

 

Моят разход беше около 2.5 л. на 10 000.

Редактирано от nurv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте, колеги. Мога да препоръчам един сервиз в София, от който останах много доволен. Майсторите са професионалисти и като цяло обслужването е на разумни цени. Адресът е бул. Цариградско шосе 131, тел. за контакти 0878 233 180. Сервизът се казва Check Service и дори ако не е в движение колата, ходят на място. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...