Jump to content

Свързване на туба Nokia отделно към чинчовете на плеара


^WeSt_ICE^

Recommended Posts

Здравейте колеги. Днес се разровичках в настройките на касетофона и забелязах една много хубава функция, а именно да филтрира сателитите и да не свирят бас. Рових се много във форума да намеря кои са изводите само на тубата, но така и не намерих. Колата е била с Audi Gamma и на буксата за усилвателя има само 4 кабела: RR,RL, (+) и другия не знам за какво е (лилав).

 

audi-gamma-cc.gif

 

Някой знае ли как мога да пусна индивидуален сигнал на тубата, без да се хващат и задните говорители? :nixweiss:

 

Също и ако кажете за какво е кабела между двата канала ще съм благодарен.   :blush: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз вързах субуфера на задния канал на ЦД-то. Пуснах чинчове, но явно иска по-силен сигнал буфера.Свиреше слабо. Сега на задния канал е друга бира. Кабела между двата канала е най-вероятно минус.Връзваш ляв и десен канал и минусите за тоз и трябва да свирне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото помня , изпълнението с буфер нокиа е следното. Касетофона захранва предните говорители , а на задния канал е вързан усилвателя на буфера който захранва задните колони и самия буфер. Като се захранва с високо ниво сигнал, смисъл не на чинчовете а на изхода за задните говорители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте. Вързах буфера на задния канал и всичко беше добре. От известно време буфера свири слабо. Все едно му подавам захранването от изхода за усилвател на СД-то,а не от задния канал. Предположения за проблема?

Sent from my HTC Desire 500 dual sim using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...