Jump to content

Заслужава ли си следната кола Audi B6 1.9 TDI 131


Recommended Posts

Здравейте колеги. Спрял съм се на следната кола публикувана за продажба в mobile.bg.

 

 http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11398643712116583&f1=details&slink=6k64pm

 

Колата както се вижда изглежда много добре от вътре и отвънка, намира се във Велико Търново. По телефона продавача ми обясни че негов приятел му я е донесъл от Италия. Колата била обслужена. Някой има ли мнение по въпроса, попадал ли е на въпросната кола.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ако я беше пуснал и в правилния раздел, щеше да е много добре!

И за да не питаш къде трябваше да е - в раздела: Как и каквo Audi да си купя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изглежда запазена.... хубаво е да се покара 20-30км :)

 

...иначе стрелката на резервоара гледам е превъртяла :D

 

...задната чистачка незнам защо сочи наляво, доколкото знам и съм виждал трябва да е надясно....и сега се сещам ,че май се коментираше тази кола или подобна с такава задна чистачка в тема от преди няколко дни.

 

...и продавача е писал бронирана, може и да не е много наясно човека, може и да е объркал просто, ако си от Търново няма какво да мислиш,а направо намирай някой с VCDS и отивайте да я гледате.

Редактирано от borgbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:dance:  Колегата в горния пост ме разсмя  :hilezh:

Колата изглежда много добре!   Направи и един тест драйв и.....  току виж си се зарибил;)

И не на последно място...... изкоментирай цената, взе пак е на 12 години кола, да смъкнат малко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са много пари за такъв автомобил. Един колега си закупи подобна, но с МНОГО повече ексти за по-малко пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеална кола, ама трябва да си сляп, да не видиш, че отзад е влязло нещо тежко - от задните врати назад е боядисвана, моста седи накриво. Въобще не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...