Jump to content

Тасове за оригинални джанти на А3 8L


eBay Inc

Recommended Posts

Здравейте и от мен!

Нов съм във вашият форум. Имам питане относно слагането на тасове върху оригиналните алуминиеви джанти за А3 тип "телефонни шайби" (15"). Като за начало възможно ли слагането на тасове? Дали някой го е правил и може да приложи снимки за да се види как седи? Общи мнения и съвети също приемам.

Поздрави!

(Ето и снимка на съответната джанта)



Здравейте и от мен!

Нов съм във вашият форум. Имам питане относно слагането на тасове върху оригиналните алуминиеви джанти за А3 тип "телефонни шайби" (15"). Като за начало възможно ли слагането на тасове? Дали някой го е правил и може да приложи снимки за да се види как седи? Общи мнения и съвети също приемам.

Поздрави!

(Ето и снимка на съответната джанта)

Виждам, че не съм поставил темата в правилния раздел. Извинявам се, за което. Ако може да бъде преместена. :)

post-89250-0-65464300-1401478658_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,каква е тая простотия,да сложиш тасове върху алуминиеви джанти на А3/8L/-това да не е Жигула?

 

С една дума-Недей! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кажи честно радват ли те лично тебе тези, щото аз трябва лятото да изкарам с тях (докато ги сменя) и са ми като трън в очите! Все едно гледам няква желязна джанта.. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замисли се как ще сложиш тас върху алуминиева джанта, която просто няма място предвидено за тас?! Джантите не са първи красоти, но ако не те кефят взимай някоя хубава 17-18" за лятото,а тези ги оставяй за зимата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натрупаха се малко странични разходи напоследък и май средства за нови алу джанти няма да има сега, за това ми е мъката. VenkYYY, а сигурен ли си, че няма как да се поставят тасове, на тези, въпреки това, на какво ще прилича?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кажи честно радват ли те лично тебе тези, щото аз трябва лятото да изкарам с тях (докато ги сменя) и са ми като трън в очите! Все едно гледам няква желязна джанта..  :D

Честно ти отговарям-аз А3/8L/,карах 5 години,точно с тея ТЕЛЕФОННИ и ГРОЗНИ джанти,с гума 195/65/15 и не мръднаха-говоря за зима и лято.

За мене са добри-за това поколение на А3/1996-2003 година/.

Ти ако искаш им слагай тасове и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно могат да се поставят със свински опашки. После ще стърчат извън гумата и при първото отъркване в бордюр ще паднат и готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натрупаха се малко странични разходи напоследък и май средства за нови алу джанти няма да има сега, за това ми е мъката. VenkYYY, а сигурен ли си, че няма как да се поставят тасове, на тези, въпреки това, на какво ще прилича?

Пусни ги за продаване или направо бартер  и вземи по-хубави на тяхно място :) По спомен зимата ги гледах, че вървяха около 180-200 лв. голи джанти без гуми :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са едни от най-добрите джанти за А3, говоря като здравина и лекота(даже дали не бяха и по-леки дори от O.Z. Super/Ultraleggera 15", но и да не са със сигурност са някъде около техните кг.) и не случайно са доста често срещани при някои от по-силните коли предимно в драг шампионата... Иначе съм съгласен, че нямат много вид, но пък компенсират с това и са една перфектна алтернатива за зимата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm:

Особено полирания вариант стои доста добре на тъмна и леко свалена кола, въпреки, че са само 15-ки. 

Ако колегата е с такива, мога да му предложа бартер за черни железни 15ки - ще може да им слага каквито тасове иска. :hilezh:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...