Jump to content

ABS индикация на таблото - A3 8L


lowforce

Recommended Posts

Здравейте, от известно време насам наблюдавам някакви "аномалии" с жълтата ABS сигнализация на таблото, и се чудя дали това е нормално.

По принцип при подаване на контакт лампата свети за 2-3 секунди и после гасне. Предполагам, че системата си прави някакви тестове и когато всичко е ОК, лампата гасне. Обаче при въртене на стартера, всеки път е различно - понякога свети за по малко от секунда, понякога по секунда, има и случай и изобщо да не свети, а и при първия старт се е случвало да свети дори по 4-5 секунди. Какви се случва при вашите А3ки?

Колата е с ABS/EDL, всичко си работи нормално, няма записани грешки в контролера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Здравейте и от мен при мен работата е същата днес запалих колата и нямаше проблеми оставих я да поработи около 15 мин и след като се качих видях, че жълтата лампа нa ABS свети и не огасва което никога до сега не се бе случвало изгасих колата запалих пак, но пак започна да свети какво означава това и някой знае ли как да отстраня проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам този проблем,може да свети доста време,после от самосебеси гасне,голата няма записана грешка.Може ли някой да помогне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от известно време насам наблюдавам някакви "аномалии" с жълтата ABS сигнализация на таблото, и се чудя дали това е нормално.

По принцип при подаване на контакт лампата свети за 2-3 секунди и после гасне. Предполагам, че системата си прави някакви тестове и когато всичко е ОК, лампата гасне. Обаче при въртене на стартера, всеки път е различно - понякога свети за по малко от секунда, понякога по секунда, има и случай и изобщо да не свети, а и при първия старт се е случвало да свети дори по 4-5 секунди. Какви се случва при вашите А3ки?

Колата е с ABS/EDL, всичко си работи нормално, няма записани грешки в контролера.

При моята, при въртене на ключа свети за няколко секунди и после гасне, мисля че и ако ти пририта педала т.е. се включи пак би трябвало да светне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...