Jump to content

въпрос за борд компютър


Recommended Posts

Я да попитам по-знаещите-сложих си лостче за борда,но не съобразих,че ще ми трябва такова от комби и сега не мога да си пускам задната чистачка,което много ме дразни!Може ли от старото лостче(без бутони за борд) и от новото което не може да управлява задната чистачка,да се направи едно,при което всичко да работи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Колеги, за да не пускам нова тема, има ли някой в София, който да бутне едно рамо за борда(нямам инструменти) или да го направи изцяло. Взел съм лостчето, но искам някой да го направи кадърно и да нямам проблеми след това(естедтвено със заплащане). Може ли да ми препоръчате някой?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Аз  съм от Варна може ли някой да  ми даде кординати на някой да мо помогне с борда сменил съм си лосчето сам работи остана само борда да се оправи благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...
  • 3 months later...

Здравейте имам следния проблем символа на двигателя ми светла и огася след няколко дена отново от какво може да е 

Благодаря предварително

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.02.2023 г. at 20:00, Radostin03 написа:

 

 

Check Engine е индикатор, който сигнализира проблеми в работата на двигателя или съпътстващите го системи. В случай че и след стартирането на мотора Check Engine продължава да свети, значи в паметта на компютъра е запазено съобщение за грешка, което може да бъде „прочетено“ с помощта на диагностичен уред.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...