Jump to content

Проблем с отваряне на шофьорската врата


bat.petrov

Recommended Posts

  • 2 months later...

Колеги аз отремонтирах моята и споделям опит.

Купих китайска брава от e-bay. Цените с доставката идват към 70 лв.

Това са пълни глупости, които говорят в Порше, че имало чип и не знам какво си. Няма такива работи. Има две малко моторчета вътре, които са с някаква смазка на ротора/графитна/, която като замръзне времето и се спича и престава да дава контакт. Видоета как се прави в тубата има бол.

Сам не успях да сваля кората и ходих в сервиз.

Първия път се оказа, че съм взел грешната брава. Изглежда е с повече пинове на конектора. След това си поръчах вярната и сега вратата си работи перфектно вече месец. Ако някой се чуства майстор в е-бей има и китайски моторчета само комплект и са нещо от порядък на 20 лв с доставката, като разбира се ще дойдат след месец.

 

Ако някой се интерисува от старата брава/ 8J1837016A, 3C1 837 016 A, 3C1 837 016 B, 3CD 837 016 A /  прeдна дясна врата, волан от лява страна/ или от тази коята ми остана  8J2837016A 9PIN да пише на лично.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Времето започна да се скапва и бравите отново започнаха да се скапват. Някой с ново инфо за сервиз/човек който може да отремонтира теози дефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да видиш дали проблема е механичен или електрически. Има шанс да е от слаб акумулатор, а може и да е от жило. Аз лично заредих акумулатора и проблемите спряха.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай, но с бравите. Нямам време и условия да ги свалям от колата. Около 40-50 минути на брава ми отнема е ремонтът, при свалена брава.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте, отскоро имам същия/подобен проблем. С дистанционното не се отключва лява предна врата и влизам само с ключ. Като цяло механизмът не изглежда счупен, защото понякога, когато съм вътре и тествам отключване/заключване ми се струва, че проработва.

 

 

Някой от Пловдив, който може да го оправи? Или другия петък ще мога и в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 29.10.2019 г. at 19:28, bsdnikolov написа:

Заповядай, но с бравите. Нямам време и условия да ги свалям от колата. Около 40-50 минути на брава ми отнема е ремонтът, при свалена брава.

Колега не мога да ти пиша съобщение. как да се свържа с теб по повод същия проблем с бравите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...