Jump to content

Проблем с кабела на багажника


machine

Recommended Posts

Изчетох доста теми ,но не видях по-подробно за а6ц5 седан . проблема е ,че като отворя багажника и ми присветка плафона в багажника и като пипам кабела по средата се оправя за момент. Единственото което прочетох в едба тема е да внимавам да не скъсам шлауха на кабелите. Въпроса ми е как да го сваля този шлаух, мерси предварително

10393761_10202925707481785_219495400788010505349_10202925708001798_2977744344855

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шлауха се вади доста лесно с някаква плоска отвертка.По принцип се продава нов,но не знам цената.Друг вариант е да го разпориш и да презапоиш прекъснатите кабели.Аз го правих когато си прекарвах камерата за задно виждане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, когато на мен ми правиха кабелите, свалиха корите на тавана на колата и бутаха шлауха навътре, за да се оголят кабелите на свивката.

Ти не може ли да поразглобиш корите на багажника отстрани и да придърпаш шлауха така че да се покаже проблемното място?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам с бутане,но кофтито е че е по средата и май няма да има толкова аванта в багажника. Другия вариянт е да цепна шлауха по средата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го правих като кабелите, които са в багажника ги резнах всичките, махнах шлауха и сложих нови кабели, които запоих съответно там в калника и горе след шлауха, където е право и не се прегъва. После сложих шлауха и видими следи от интервенцията няма. Но е много пипкаво и трябва да намериш кабели със същото сечение, че иначе трудно ще вкараш шлауха. Бъзи беше писал преди за това и аз по неговото писание го направих :)

Редактирано от Audi_RS*
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...