Jump to content

ауди а6 2.7 би турбо автоматик играят ниските обороти


jorkatajoro

Recommended Posts

Здравейте, първо на всички, защото съм нов във форума, но одавна го чета. Фен съм на марката, от няколко години карам ауди а от 6 месеца карам Ауди а6 2,7 битурбо, куатро, автоматик ! Автомобила е с газов инжекцион слаган във България и до момента нямах никакви проблеми по автомобила освен, че  ниските обороти варират и стрелката на оборотомера леко се помръдва! Но от една седмица започна когато тръгна рязко и веднага спра  колата да ми гасне, и на газ и на бензин го прави този номер! Колата е закачана на компютър когато я взех и сега и грешките са двата датчика във изпускателните тръби! Някои хора ми казаха да си почистя дросела, но аз реших да се допитам до Вас тук, ако може някой да сподели мнение от личен опит или професионално! Благодаря ви много!

Редактирано от jorkatajoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Цитиране на предходен пост!

благодаря! А можеш ли да споделиш със какво си го почиствал?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

почистваш дросела и с ваг-ком го пренапасваш ;).минах го този ад-дюзи смених,бобини и т.н. оказа се само това е било необходимо :D

Редактирано от telsho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички в тази тема. Аз съм нов и във форума и с такава кола и имам подобен проблем но незная къде във форума да питам а видях, че човека е питал и реших да допълня проблема.

Та при мен се появи мисля че същия проблем. Когато съм спрял много трудно се потегля или гасне колата. Днес започнаха да светят и индикациите за ABS-a и ESP системите. За утре имам уговорка да я погледнат но искам и предварително да попитам тук какво мислят по опитните хора.

Предварително ви благодаря на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...