Jump to content

Колеги от Велико Търново и областта..помагайте моля..


2.3NG

Recommended Posts

1.Не знам дали темата е за тук,за което много се извинявам в бързината може би се бъркам.Ако има проблем моля модераторите да ме извинят и да преместят темата.

И така..директно към проблема.Колата е ауди 90 от далечната 1990 година с двигател 2.3 с код NG (10v).Както знаем от предишни мои теми колата има проблеми с паленето,когато е студена има висок разход на гориво и не държи обороти(докато не загрее).Цял месец я бърникам и стигам до извода,че е нужен реглаж на клапата на дебитомера.Не се захващам сам,защото чесно да си призная нямам идея какво да пипам и не искам да я прецакам още повече,затова тръгнах да търся майстори,но всеки който я види вдига ръце от нея и казва НЕ МОГА,СЪЖАЛЯВАМ,а на  молбата да ме упъти към някой доверен човек,ми отговаря с вдигнати рамене.Била стара технология и никой вече не се занимавал с тея коли.Е да ама има толкова много в добро здраве,дето все още се движат,та молбата ми е ..моля ви дайте ми посока..свържете ме с ваш познат,който знае какво върши,за да оправим колибката,защото колата си заслужава,а не ми се дават излишни пари за части втора ръка,защото там гаранция няма.Знам,че клапите се регулират,просто не знам как и не знам за човек,който да им разбира някъде в околността.Знам и ,че има колеги от Велико Търново,които четат форума,затова моля за малко помощ.
Благодаря предварително.
Поздрави,Йордан!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш грижи,колега ..аз вече говорих с него и съм му обещал стабилно почерпка,но проблема е,че в неделя съм на работа :( и в зависимост от това колко работа имам...някой път ще мога да присъствам :) Ще се постарая :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...