Jump to content

Audi A3 8P - VCDS


bsdnikolov

Recommended Posts

Мисля , че няма как. При мене е същото. Идеята е да се сетиш все пак да си пускаш фаровете нощно време. Амбиентното осветление също не се активирва при "daylight" опцията .

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 807
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На А4-та ми работи, с пуснати фарови през VAG-a, без проблеми. Всичко си свети, но на тройката не ще...

Само фаровете :)

Мерси всепак...

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги преди време ви бях питал как да спра през всдс-то да работи алармата за износени накладки ,казахте ми да разгледа канал 17 инстроментс ,въпроса ми е ,че го разгледах целия о нищо няма за накладките

Ето това ми излиза 80e93a2a2a908579ecc25248ca5d0bb2.heicfa17b3337e175dc26e39ec50ae2c2003.heic

Къде бъркам

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

В адаптацинния каналал за накладките се влиза (и се вижда) само през security access. 36-ти ли беше, 37-ми ли, не помня сега.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Да. В Security Access първо пишеш 13861 и след това влизаш в 37-ми адаптационен канал. Ето кодировката му:

 

x?: Break Wear Indicator
  0 = Break Wear Indicator and Check Sequence not active
  1 = Break Wear Indicator and Check Sequence active (PR-9U1)
?x: Brake System
0 = ABS/EDS/ASR/ESP installed (PR-1AS/1AT)
1 = ABS/EDS installed (PR-1AC)

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги всичко е ток и жица.Нормално ли е всеки път като прекодирам нещо в 17 ти канал инстроментс ,първия път бутнах малко разхода ,после и спирачките .След това ми сменя езика на немски и трябва да го връщам от менюто на колата

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е. Винаги се връща на зададения в адаптацинния канал език. Просто го смени от там (не от менюто) и за винаги ще ти остане английския.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Може ли да се направи като запаля колата да светват и дългите светлини на определен процент светлина? Пробвах да пусна дневни светлини, но там ми пуска късите, а аз търся за дългите, ако има някакъв вариант.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , търсих на много места , прерових целия VCDS , но не открих дали ( и как ) може да се програмира функцията Coming home / Leaving home да включва ХАЛОГЕНИТЕ вместо късите светлини .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пичаги, вчера ми се срина харда на лаптопа и сега не мога да си намеря инсталационния диск на кабела :wall:

Моля за съвет откъде и каква версия на VCDS да дръпна, която да работи и на двете ми коли Audi 8P 2008 и VW Tiguan 2010.

Кабелът е от този модел: https://sklad66.com/cms/VAG-CAN.html

Благодаря ви предварително:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

здравейте искам да попитам как да си направя като заключа колата с дистационното да ми се прибират огледалата колата е 2009 а3 2/3 врати феис лифт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде знаеш дали го подържа?

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Що за въпрос бе това? Просто, моделът не го поддържа. На дали Ауди са произвели специална бройка за теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам машинки на огледалата и се прибират през джойстика за настройка на огледалата значи трябва да става!

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, kuffss написа:

значи трябва да става!

:gruebel: :Eyecrazy: :flipoff: Е щом си убеден, че твойта кола е по-специална бройка, направи го :hilezh:.

Mirror Folding функцията я имаме половината тук, но не смятаме че сме по-специални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета, имам един въпрос.

 

Каква беше последователността при кодировка, след смяна от нормален към мулти волан (съответно и модул) , че да изгаснат тия ESP и Steering Wheel жълти лампи :D ( Спомням си, че май имаше някакво кодиране в двигателя ли, какво беше... ,но не мога да се сетя точно ) 

Изключителният колега bsdnikolov ми беше подшушнал преди много, много време, но колкото и да чета многото приятни страници изписани с него... нищо не намирам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше грешки. Свалих акум.и всичко се оправи.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...