Jump to content

Възстановяване на копчета климатик


Misho 82

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Имате ли идея къде в Пловдив мога да извърша тази процедура?

Ако не в София ми казаха горубляне....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продава се и готово самозалепващо се фолио за бутоните на климатика в ебау. Също така и един колега от форума ги прави - има си тема в раздела купува/продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер колега! Мерси! Моите не са никък зле но от крайчетата е започнало леко да се бели само на две от копчетата.

Но мен тези неща ме дразнят! И не мога да си обясня защо в скапаният Пловдив никога нищо не можеш да намериш!

В София открих вече три места където възстановяват целият интериор!

Във Варна също....но тук е дълбоката провинция това е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Колега можеш ли да ми дадеш контакти за Варна че имам нужда от подновяване на интерора. Благодаря!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

А и в Пловдив имаше обява в OLX - http://olx.bg/audi-a4b6-klimatronik-plasmasovi-stikeri-i42712707 Ако пробваш пиши после какъв е резултата.

не стават, тия на прозорците специално са по малки от оригиналните и отстрани се вижда че е правено.

не ми се занимаваше да рязглобявам врати и пробвах първо тоя вариант понеже моите се бяха обелили.....след това отидох на вариант нови копчета от ebay.co.uk, с по добро полритие са от оригинала и става по добре от рециклиране.

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

В София са най-добрите в Горубляне!

0899772020

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах свързах се с тях благодаря. Имайте в предвид, че в ebay има цели сет-ове с копчета на много достъпни цени. Ако решите да реставрирате първо си потърсете в нета нов комплект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти всички в ибей са такива. Изключение правят такива продавани в немския, ама там цената е висока и не си струва много.

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100лв. струва възстановяването на всички копчета по климатика и това на фаровете...

При тия в София отиваш сутринта от 9 до към 14;00 си готов!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е малко, панел за климатроник струва толкова целия. Ключ за фаровете - взимаш една реплика за 10 лири и изтръгваш предната част. Колкото и добре да ги правят, винаги се познават. Гумираното покритие не може да се направи. Но и боядисването е вариант, щом са добри майсторите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за фаровете си купих китайско за 20 лв и е перфектно. От Aliexpress го поръчах. Вече три месеца няма ядове с него. Иначе може само предната част да смениш и да оставиш фабричното, но при мене беше изтрита и самата врътка затова го смених направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм нямал ядове с едно такова, но го махнах след 2 месеца и си върнах оригиналния. Единствената разлика, която забелязах е в подсветката на символите(мисля, че знака за габарит светеше зелено при пуснати къси, а на оригиналния не свети, когато не са включени).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпичко е да...

Имаче вършат работа всички кошници от горубляне минават тази процедура :)

И стават на 120 000 веднага! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега не съм виждал възстановяване на копчета, при което да няма поне един два символа, които са са наклонени на някъде.

За тия пари предпочитам да си купя китайче за фаровете, което съм правил на старата А4-ка и да дебна по моргите за запазени копчета за климатроника.

Редактирано от ShoxXx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...