Jump to content

Ауди А6 ц4 2.5 тди аат Масло


DimiturTodorov

Recommended Posts

Здравейте колеги падна ми едно масло на евтино Тотал Рубиа  15w40 4400 някои може ли да ми каже нещо проблем ли ще е дават го за офроод автомобили и селсско стопански машини и за автомобили разбирасе притеснявам се да не би да е много гъсто засщото му дават смяна на 30 000км напражо нечувано поне от мен... Благодаря предварително ето го и загадачното масло http://www.primeoil-bg.com/products/?brand=4&category=12  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Експерименти ако искаш да си равиш, прави си ....

 

Двигателя не е евтин за правене ....

 

 

Що се правите на лили иванова?

 

 

10-40 или по добре  - 5 - 40

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

другата ми кола е пежо 405 1.6 бензин газ и го карам с смолибден 15-40 никакви ядове а тая барака другата 10-40 ми дърпа масло вазможно е да е от турбината затова искам да пробвам с по гъсто да спре да дърпа на от смяна на смяна му доливам литар и половина +- 150гр  .. разбирам ти мисалта колега но да е 5-6 гоодишна кола а тя е 20 годишна и разбирам да е на 20-30 000км да и слагам полу синтетика ... незнам ще чакам и други мнение мерси все пак . а и да ти кажа в българия по принцип който си мисли че кара с истински масла жестоко се лъже поне от собствен опит го знам :) както и да е Лека и безавариина колега 

Редактирано от DimiturTodorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми не си прав!

Първо маслото не ти е 10-40 а 5-40!

С по-гъстичко масла щяла да спре да го гори????

То явно от експерименти ти е тръгнала и турбината!

И какъв е тоя пробег 30 000!?!?!

Най-тъпото нещо е да пестиш пари от масло!

А като търговец на масла ти казвам да ИМА истински масла от официални дистрибутори стига с тия фантасмагории за фълшивите масла не сме 1997 ма!

Слагай си правилното масло или сложи бълвоча спести 50-60 лв а после дай 2000 за ремонт.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...