Jump to content

Navigation plus rns-D


vFuyDs

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Имам Audi A6 2002 с Navigation plus rns-D.Електрониката си работи перфектно , но десния потенциометър ми се развали и немога да потвърждавам нищо.Като отидох при майстора ми каза, че трябва да намеря друга такава навигация(и развалена ставало) само трябва да работят всички копчета и той щял да смени панела.Та въпроса ми е дали има и друг начин да се поправи навигацията, защото навсякъде търсих, но никъде не открих развалена навигация (което е логично :D).Дали мога от някъде да си набавя такова копче?? Всеки отговор ще е от полза и ще съм му благодарен.Или пък ако на някой му се намира развалена навигация или само панел а казва.

 

Мерси предварително !! :) :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дърпаш копчето - вадиш го и пробваш дали върти металното и чак тогава го давай да го разколачват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Колега имам същия проблем на моята RNS-D Navigation Plus.

Изпратиха ме в "Сони Сервизен Център" - тел. 02/962 12 15 /търси Мариян/.

При разговора ми с него, той ми сподели, че са правили точни такива и е често срещано явление - трябвало да се смени потенциометъра. В рамките на един работен ден ставала интервенцията като, ако не можеш да извадиш навито, там на място ще ти я извадят и свалят и после отремонтирана ще ти я сложат с работещо копче. Приблизителната цена, която ми бяха казали за това удоволствие е 50 лв.

Намирам се на адрес: гр. София, кв. Витоша, ул. Проф христо Вакарелски № 11, бл. 15

Работно време от 9-18 часа

 

УСПЕХ !!!

Редактирано от sumsa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...