Jump to content

Лазер за MMI навигация на ауди а6


Todor_1970

Recommended Posts

  • Отговори 74
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

N1995 явно не си бил на същото мнение за тези почистващи дискове през 2014г..???

Редактирано от Ballantiness
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/16/2017 at 4:40 PM, Ballantiness said:

N1995 явно не си бил на същото мнение за тези почистващи дискове през 2014г..???

 

Да, купих си диск, оправи се, кара 5-6 месеца и пак отначало. Само, че след първото чистене вече не помага. Смених оптиката и вече втора година навигацията върви прекрасно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Приятели,

 

Може ли да ме насочите за някой, който да ми помогне с зацапване на лещата на DVD-то към навигацията.

Оригиналния диск, които имам с колата го чете, но не иска да тръгне българския диск, който направих.

Пробвах няколко пъти, но сигурно е зацапано лазерчето и не иска да го чете.

 

Благодаря ви предварително.

 

Поздрави,
Тодор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай диска в двд на някой колега.Аз мога да дам координати на един пловдивчанин който ми смени моята оптика и сега дисковете тръгват.Той ми подари и диск .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново!

намерих си още едно dvd на изгодна цена, ако разменя само механиката вътре ще трябва ли кодиране?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не но не знаеш ще работи ли и ако работи за колко време.Лещата им е слабото място.Трябва да се отвори за да си сигурен че механиките са еднакви и буксите за връзка на механиката с основната платка са еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пробвах с почистващ диск и накрая четчицата на двд-то остана на диска, голяма греда стана. Сега мисля да го сваля и занеса за смяна на оптика..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На версия 1140 нормално ли е да НЕ тръгва карта 2016г?много ядове бера с това двд,в багажника ми вече е склад-2 двд-та,отделно една оптика ли е,зазер ли е бъли му мамата,100 диска с  карти и все нещо не се получава???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели,

Смених dvd-то ама нищо не стана с това, което взех втора употреба (150 лв.)

Утре ще изпратя, на човек от Пловдив, който да почисти моето и ако не стане, каза че ще смени оптиката.

 

На някой, ако му трябва за части или неговото изобщо е отказало, ще го дам това, което го взех, на символична цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оптиката може да работи,при мен проблема беше механиката,иначе и аз смених лазера,така че може да си от тези 1-2%,на които може пробл.да не е в лазера,сега аз имам едно здраво,едно с нераб.механика и един лазер :)

И в разрез с вс.изчетено за + или - двд,моето двд чете само +двд+р,минуса не го и поглежда,при колега с 2004г ауди и при него четеше само двд+р,провери ги и тези неща преди да го пращаш за смяна :)

Редактирано от Ballantiness
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...