Jump to content

А8 4.2 D3 бензин


Recommended Posts

Човек, кое не е така ? Не се заяждам, ама това са малко папагалски истории, че кола от Германия по-хубава едва ли не, от всяка нова в България :respekt: . Всичко, което съм вписал е инфо от първа ръка ( местожителство: Дюселдорф, Вупертал ми е на 40км. и там общо взето представителите на бялата, европеидна раса се знаят по малко име, ко' ме разбираш какво ти казвам метафорично :hilezh: ). А специално тази ... как точно разбра, че има сервизна история, че и пълна :D ? Шанс да си наясно с тази информация има, ако си продавачът или си ходил с него до нидерласунга да я проверите, сервизната книжка нищо не значи. :stupid:

п.п. Продавачът дали е Ханс или Хасан, също няма особено значение, особено в последните години. Разликата е, че единият ще е изтупан, любезен и ще те излъже с усмивка, а другият брадясал, обрасал, ще ти говори на "ти" и ако нещо почнеш много кусури да намираш по МПС-то ще те изгони и напсува. Както казват старите хора, " сърбал съм им попарата " :hilezh: . Повече няма дa цапам на колегата темата, желая му слука в избора на возило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 370
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Нещо да предложа не претендирам за хубост http://www.cars.bg/c890048 няма снимки на интериора, от тук може да са два изводите или е много хубав за показване или обратното :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де тази обсъждана ли е и какво и е ако да ? На мен ми изглежда перфектна или изпускам нещо ->  http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11406752717539453&slink=7s2tec

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На менн лично не ми харесва тоя цвят салон...както и светло сивия цвят на колата, ама айде него можеш лесно да го смениш.

Иначе добре изглежда, хубава музика...тралалал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То таблото и другите конзоли са различен цвят.  Иначе сивото отвън е си е ОК, обаче вътре тия бели салони нещо не са ми по вкуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де тази обсъждана ли е и какво и е ако да ? На мен ми изглежда перфектна или изпускам нещо ->  http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11406752717539453&slink=7s2tec

Ако се върнете назад, това съм го давал като предложение, заедно с още няколко, тогава беше снимано, само от едната страна и липсваше капачката на предната лява джанта :D виждам сложили са, а и вече може да се снима от всички страни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според вас заслужава ли си да пътувам от Панагюрище до Варна за да я видя, щото може и да се излъжа и да сменя 6цата с нея

Редактирано от mangov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая D3-ка,щом е 2003 година,трябва да е с двете решетки отпред,голямата маска е от 2005 година при тоя модел.

Най-вероятно е пипната,тук-там,Bang Olufsen музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твойта колица, батя, има нужда от няколко неща....основно за да заприлича на old school машина с добра поддръжка... това са окачване, джанти 19''ки и по-добър цвят :)

Вътре салон от S8 и по желание едно коНпресорче под новия капак :rolleyes:

тва вместо 15те хиЙ лева дето ше фърлиш по тампонченца, шлаухи и перденца :lol:

п.п. за чичовската част, не отварям дума, в тая ни възраст нещата са сенситив :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твойта колица, батя, има нужда от няколко неща....основно за да заприлича на old school машина с добра поддръжка... това са

окачване- НоУ УЕЙ

джанти 19''ки Още повече НОУ УЕЙ :hilezh:  оглеждам се за 18- ките от фейса, но съм претенциозен и нищо не си харесвам като състояние. Ясно е, че ще се боядисват прахово.

по-добър цвят :)- освен черно и зИлено и екзотичното бордо на Радко, друго не ме радва на тази кола, но е напълно възможно :zustimm: .

Вътре салон от S8 и по желание едно коНпресорче под новия капак :rolleyes:- Търси се читаво рекаро по принцип. Но няма да дам 500+ за седла, в които ще изсипя още 1к, за да не ме е гнус да седна в тях. Аз карам бързо само с Фабията, ако ще се наливат коне, ще са под нейния капак :hilezh:

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.rli-used.com/obj.php?id=33538&cty=C

 

Различно от стандартните предложения!

С възможност за предница по желание :)

 

И е FSI а чалмата иска пръдница да става за да остане кинта за фишеците....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам причина да е различно от RS4 и S5 , там реват много, четох едни теми за RS4 дето на дино дават по 260 коня и после хопп:

IMAG0121.jpg

IMAG0123.jpg

DSC00008.jpg

747f8e98.jpg

5d3e7832.jpg

На последните две е от едно друго RS4 с blown up двигател....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В руските форуми пишеше, че фси задират цилиндри, главно v10 , ама и v8 и w12 май май, уж там било много студено ама знае ли човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...