Jump to content

Мнение за Фарове А3 8л


Altname

Recommended Posts

Колеги карам а3 8л преди фейслифта, фаровете са оригиналните хела и ми вадят очите от години. Решил съм да ги сменя с този модел http://www.bestauto.bg/shop/tuning-farove-audi-a3-8l/483-tuning-farove-audi-a3-8l-1996-2000-12009.html  който са налични в черно и хром както и със ccfl и лед ангелски очи, разликата в цените в различните сайтове специално за лед и ссфл също ме обърква малко. Ауди-то е тъмно синьо и в момента съм с луксима ксенон h7. И да си дойдем на темата.
Ако може да споделите лично мнение и опит със тези фарове от сорта на как светят, имат ли някакви проблеми, какви ангелски очи препоръчвате, хром или мат, качество на лупи и каквото се сетите още което ще е полезно. Също ме интересува дали ще светят по добре от обикновената стара хела. :eusa_pray: 

Благодаря предварително и съжалявам за многото въпроси  :steinigung:

post-59620-0-91772400-1410683497_thumb.j

post-59620-0-32439600-1410683509_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще махнеш хелата и ще сложиш тези пластмасови боклуци.....

LED са със светодиоди,по-добрия вариант

CCFL са със луминисцентна лампа

лупите са пластмаса и не гледай че пише че са от Германия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ангелските очи знам кой какви са но не знам как светят.
За лупите си нямам и на идея какви са по принцип не съм ги наблюдавал от близо каквито и да е било лупи.
Това за "Пластмасовите боклуци" има на ФК/Депо са стъкло на Сонар са пластмаса както е и на стоковите Фейслифтови фарове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост.

 

И аз мисля, че е най-добре да си купи оригинални фейслифтови, но е хубаво и да прегледа, какво го очаква при поставянето им. Тази процедура я извършихме на 8L-ката на съседа, не е просто Plug&Play. Трябват му адаптери за кабелите, вътрешния ръб на калника се изрязва с флекс и сумати други дреболии. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си светят фаровете, особено с ксенон 4300к. Нищо общо с 15 годишната Хела. Но това им е единствения плюс. :hilezh:

Иначе седят някакси евтино, а уплътнението между стъклото и корпуса е безобразно, ако не се уплътни качествено, при дъжд вътре става като аквариум. АнЖел-а не го коментирам. :hilezh:

Колкото и да е банално - по-добре оригинални фейслифтови. Работата не е чак толкова много, така или иначе бронята се сваля/качва за 5 минути, калниците се подрязват доста бързо. В линка по-долу е описано как може да се избегне купуването на адаптери ( ибей им искат по 40Е :steinigung:

- за няма и метър кабел и 4 конектора, а в моргите конектори от новия тип рядко има, обикновено заминават заедно с фаровете )

http://www.audifans.net/ftopict-25706.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да но както знаете хела-та е 1000 лева, а 2-ра ръка рядко се среща добър фар винаги трябва и рециклиране :/

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=162773

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При оригинален фар на старо почти винаги трябва и рециклиране на рефлектора, освен полирането на "стъклото". А чисто нови Hella фарове струват около 450лв за брой проверено миналата седмица при колегата Коко от форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Малко не е по темата ама искам да попитам фаровите от с3 с лупата и оригинален ксенон светят ли добре и някой да изкаже мнения .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...