Jump to content

Audi A8 D3 3.0 TDI придърпване на трета


Adrenaline72

Recommended Posts

Здравейте, нов съм във форума и се надявам някой да може да ми помогне. Преди около година си купих A8 D3 3.0 TDI и до сега съм много доволен от колата, няма никакви проблеми. Наскоро обаче забелязах че докато е на трета колата започва леко да се тресе когато подавам леко газ, особено когато карам нанагорно. Имате ли някаква представа от какво може да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,ако го прави това когато е студена ,аз имам а6 ц5 тип-троник и е по същия начин,като загрей се оправя.Скоро ще правя кутия аз.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

И при мен се появи същия проблем, но когато карам на метан. В началото само по наклон, а сега от време на време и по равно. Мотора 4.2 40 V D2.  И все още не може да се локализира проблема. Карам я така от година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, нов съм във форума и се надявам някой да може да ми помогне. Преди около година си купих A8 D3 3.0 TDI и до сега съм много доволен от колата, няма никакви проблеми. Наскоро обаче забелязах че докато е на трета колата започва леко да се тресе когато подавам леко газ, особено когато карам нанагорно. Имате ли някаква представа от какво може да е.

Обикновенно това е симптом за "турбината" на автомата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 years later...
  • 2 weeks later...

 Tам тресе, не придърпва. Точно на 3-та заключва локъпа на хидротрансформатора. Вероятно се потеглил към безкрайните полета. Виж живите данни на автомата при проява на тези симптоми - ако има разминаване от оборотите на мотора и тези на автомата - отиваш на рециклаж/ново хидро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...