Jump to content

Гуми и джанти за A3 8P


Moonland

Recommended Posts

  • Отговори 832
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ясно,от Али Експрес си ги взех, 4те бяха под 20 кинта и паснсха чудесно!

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, yanitsa1 написа:

Нали ме пита към какво съм се насочила.. трябваше да те игнорирам ли? :D 

 

Игнор,ха ха!🤣 Мисълта ми беше,че ЦО на 8Р е 5х125..

На главното меню на форума най-отдолу има раздел "купувам/продавам,гуми и джанти" пробвай там!

Джанти има доста и пак успех! 😉

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, jery написа:

Мисълта ми беше,че ЦО на 8Р е 5х125..

Това не е вярно, да не вземем някой да се излъже заради коментара ти. ЦО на 8P  е 57.1 , а междуболтовото разстояние е 5x112, сигурно е написано поне 20 пъти в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си,някакви глупости съм написал! 😉

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Здравейте, откраднаха ми капачките на джантите (парт номер 8H0601165B). Някой има ли представа къде могат да се намерят някакви в същия размер? Не откривам като моите в интернет по никакви сайтове, а нови с отстъпка са 77 лв/бр....

RIM.jpg.0ddefb07b539e42e522be94334de587b.jpg

s-l400.jpg

Редактирано от kup0nq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от ширината на джанатата, но принципно би трябвало да опира доста. Доколкото съм чел минималното, което може да се сложи без да опира е ЕТ43 при18х8J джанта. Виждал съм А3-ка с такива джанти с гуми 225/40 и изглежда доста грозно, защото предните гуми излизат извън калниците около 1см. Аз в крайна сметка си взех 18-ки, които са си за А3-ка с ЕТ54. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги,джанта 17-ка ,7 инча,ет 43 ,ще опира ли, и дали ще излиза извън калника..окачването ще е s line?

Редактирано от nuvoari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, ето тук можеш да направиш сравнение между сегашните ти джанти/гуми и тези, които искаш да сложиш. Принципно не би трябвало да имаш проблем с размера, който си посочил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте искам да сложа 225.35.r20 ще намали ли оборотите кото сега е с 225.40.r18 с 3000 оборота е с 120 км на 6 та предавка .?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
На 27.09.2014 г. at 0:48, Moonland написа:

Тази тема е посветена на всички въпроси и отзиви свързани с гуми и джанти за A3 8P. Моля използвайте я, вместо да създавате нови теми.

Здравейте, имам питане джанти SPEEDLINE с параметри 5x112 9jx18 ET 52 ще станат ли на А3 8П 2.0 тди 2004г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравейте, имам оригинални джанти от ауди а4 б6 , 7j 5x112 15 ET 39 (8E0601025).Искам да ги карам на ауди а3 8p 2005 2.0 tdi 140 hp BMM.Дали ще имам проблем при положение,че колата не излиза фабрично с 15 цолови джанти (дали ще опират в апаратите примерно).Предните дискове са 288мм.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Зимните ми гуми са 15-ки. Аз също съм с дискове 288 и не опирам в апаратите. Джантите по предписание за нашия модел трябва да са 6Jx15H2 5x112 ET 47, а тези които сложих аз са с ЕТ45, защото тогава такива намерих (от Пасат 6). Паснаха идеално и вече 8 години нямам никакви проблеми с тях. За ЕТ39 при това 7J, трябва да провериш дали не се изнасят много на вън и да не ти опират в калниците при дупки.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте, карал ли е някой audi a3 8p с нормално окачване на гуми 235/40/18.Дали ще е проблем да се карат и дали ще изглежда естетически добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!
Дойде време и аз да си купувам нови зимни гуми за моята А3-ка, като искам да бъдат най-високите, които могат да станат на колата и да са 16-ка. В момента съм с 205/50/17. Ще се радвам на смислени съвети и ако знаете някой калкулатор, който сте сигурни, че показва с точност разлика в диаметъра, ще бъда много благодарен да го споделите. 
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сподели малко повече инфо за колата: година, мотор, коне...

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...