Jump to content

Гуми и джанти за A3 8P


Moonland

Recommended Posts

Да, съжалявам, в бързината да питам и забравих най-важното :D

2010 година, 1.8, 160 к.с.  

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 832
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@Envo Разгледах и си харесах такъв размер, благодаря ти. А да те питам дали си изпозвал някакви калкулатори за гуми, ако можеш да ми споделиш някой, който е читав? Аз пробвах 3 различни, обаче и на 3-те дават различна скорост, която ще показва на скоростомера при 100 км/ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги гледам да се придържам към заводските размери, които е дал производителя. Принципно ги пише или на колонката на шофьорската врата или на капачката на резервоара отвътре. 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@fireboy93 Здрасти, колега . Ако става въпрос за тези гуми, които си избрал, не мисля че ще ти трябва калкулатор, понеже разликата им е минимална, но все пак мога да ти предложа два, които съм изпозлвал и са макс. точни. Единият е този : https://tiresize.com/tyre-size-calculator/ - тука виждаш визуално каква ще е разликата, като можеш и да си го настроиш за ралика в км, защото базово е в мили.
 Другият, които съм ползвал от българските е този : https://diana-ltd.com/Kalkulator_za_gumi-c90 -  не е като първия, но колкото пъти съм го позлвал, винаги ми показва с точност разликата в диаметър и скорост. Пак казвам, ако си избрал да ги заменяш с тези, които колегата ти е предложил - 205/55/16 давай смело, няма какво да калкулираш :)

Редактирано от daniel.petrovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите, колеги. 
@daniel.petrovsf  Ако може да ми помогнеш с първия калкулатор, как и от къде мога да го направя в км, а не в мили, защото нещо не намирам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...