Jump to content

Зимни Гуми NEXEN WINGUARD SPORT мнения ?


Recommended Posts

След тези ремонти който глътнаха една маса пари , идва ред и на зимните гуми а бюджета за тях е ограничен.. Какво ще кажете за Нексен ? Как се държат на пътя , сняг , киша , поледица ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Мой познат кара от две зими с такива гуми, казва, че били меки, безшумни и на дъжд се държали учудващо добре. Сега сложи на другата си кола същите и отзивите бяха също толкова положителни. Дано съм помогнал.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимна СПОРТНА гума от Корея? Ще умра от смях. Там сняг имат ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мечо пак пишеш колкото да не заспиш :bia: .
Нексен не са малка фирма и имат ресурса и са си отворили рисърч център във Франкфурт.
Дали не са наясно какви са снеговете в Европа?
Коя друга марка ти дава три години гаранция или 25 000 мили + безплатна смяна на пътя ако дефектира?

Щом ги слагат във Фиат, Митсубиши, Крайслер, Хюндай и други за ОЕ вграждане дали са толкова зле?

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Nexen, съм чел много позитивни ревюта в чужбина, но за летните модели, не съм тъсил за зимните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От евтините "оризарници" ги водят най-читави, поне така съм чувал от клиентите, които карат с такива.

Редактирано от ivoair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех за буса нови Nexen Winguard и ще пиша впечатления по-натам. Иначе съм монтирал доста Нексени и като другите корейски гуми са перфектно балансирани.

Редактирано от piaggio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Коя друга марка ти дава три години гаранция или 25 000 мили + безплатна смяна на пътя ако дефектира?

...

Само това би трябвало да те наведе до мисълта че нещо не е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Щом друга марка не го прави очевидно тази има някакъв проблем. Иначе всички щяха да го правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам, че го смяташ за проблем това, че дадена компания вярва в продукта си и дава такава гаранция ли?

Дай отговор на потребителските мнения по горе...

Нищо не споменаваш за снеговете в Корея също?

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последния Аутобилд имаше ласкави отзиви за зимни Уестлейк и Гуудрайд. Бързо се износвали,но в другите отношения били между марковите и премиум гумите.

 

П.С. Част от коментара беше,че нова техника и добър материал могат да се съберат във всяка точка на света. И в съчетание с евтина работна ръка да се получи нещо прилично на добра цена.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За WESTLAKE може да се напише от първа ръка впечатления, и то доста добри, мисля.

Потребителят да си реши. :)

 

Аз само ще кажа, че горчиво съжалявам как изръсих сума пари за 225/45/17 4D, вместо и аз да взема едни такива за свежо пързаляне...  :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел от няколко години кара само с нексени зимата и е очарован във всяко едно отношение... Мисля да ги тествам догодина....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Уестлейк отзад,и за сега нямам проблеми.На дъжд се държат доста добре бих казал,няма занасяна при рязко спиране от 120 до пълен покой.Една вечер реших да я пробвам дали ще поднесе :D А отпред съм с Конти 850 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За WESTLAKE може да се напише от първа ръка впечатления, и то доста добри, мисля.

Потребителят да си реши. :)

Аз карам вече трета зима с Westlake SW608 и съвсем сериозно заявявам, че по нищо не отстъпват на другите чисто нови гуми, с които съм карал. Имах Dunlop Winter Sport M2, M3 и два модела на Continental TS, на си спомням точните цифри. Всичките гуми са закупувани чисто нови за лични автомобили. Китайците ми бяха препоръчани от форумен гумаджия, с думите "робуваш ли на марки", тогава се изсмях. Тестваме ги вече няколко човека, които се познаваме, закупихме ги заедно. Китайците се справят перфектно на сухо, мокро и на сняг, с една единствена забележка - тръгват много по-лесно настрани в сняг, ако се опитваш да пързаляш колата, което за мен не е минус. В момента, в който се изправи волана, се чува "хруп, хруп" и колата се изправя. Аз лично съм доволен. Трета зима са супер мекички, почти колкото бяха като ги купих, но и не са карани на жега.

Всеки сам си решава, аз лично съм доволен, колата тръгва и спира както трябва, специално за спирането съм много критичен към колите си.

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

аз тази зима си купих такива (NEXEN WINGUARD SPORT) и съм доволен от тях - тествани на заледено, дълбоки преспи сняг и мокро.  не са шумни и въобще за мен са идеални гуми, особено при цена 150 лв/бр доставени !       ако ще само 2-3 години да изкарат.....   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Близо 2 месеца по-късно , мога да кажа че нексените потвърдиха очакваното, перфектно представяне, возия, сцепление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Айде,стига глупости,тези гуми ги изкарахте по добри от всички премиум марки.Пичове истената е една и много проста,тези гуми се купуват от хора на които им се свиди да дадат пари за качествени маркови гуми и прибягват да купуват такива евтинджоси.Цената говори за качеството им.Всичко друго е без коментар.Няма как тези гуми да се нареждат до премиум марките като,Мишлен,Конти,Гудиър и др.топ марки.Просто ако са нещо качествено няма да са на тези пари,незабравяйте,че хубаво евтино няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че хубаво и евтино няма, ама да ми приказваш за глупости без да си карал с тях ... шма извиняяяш....

 

Ти сигурно твоята премиум лимузина на над 15г. само със скъпи и нови гуми я караш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...