Jump to content

Зимни Гуми NEXEN WINGUARD SPORT мнения ?


Recommended Posts

Да колега мойта каляска я карам с чисто нови зимни гуми Континентал TS 850 и съм много доволен от тях,вече втора зима.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тия по тестовете и те са глупаци и не разбират нали.... Ивчо на черното бяло няма как да кажеш, а ти го правиш със затворени очи.... Гумите са много много добри, а факта че не искаш да приемеш съществуването на евтино и хубаво си е само твой проблем! Карай си скъпите галошки и не натрапвай мнение от което никой няма нужда! Темата е за нексен, а не за конти тс ала бала.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

а от къде ги пазарувате тия Нексен-и?
Има ли си сайт за тях?
Какво ще кажете за летния модел Н8000 или Н9000 в размер 225/45/17 или 235/45/17

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде,стига глупости,тези гуми ги изкарахте по добри от всички премиум марки.Пичове истената е една и много проста,тези гуми се купуват от хора на които им се свиди да дадат пари за качествени маркови гуми и прибягват да купуват такива евтинджоси.Цената говори за качеството им.Всичко друго е без коментар.Няма как тези гуми да се нареждат до премиум марките като,Мишлен,Конти,Гудиър и др.топ марки.Просто ако са нещо качествено няма да са на тези пари,незабравяйте,че хубаво евтино няма.

 

извинявай, колега - повече нема да говориме такива работи...........        

аз понеже досега предимно карам с т.нар. премуим марки от има нема 20 години, сега реших да видя дали гумаджията от МАРГЕЛ ме бъзика за тия гуми или наистина стават...   реших, че мога да жертвам 600 кинта за проба и за мене вършат идеална работа за зимни гуми.   

 

 

 

а от къде ги пазарувате тия Нексен-и?

Има ли си сайт за тях?

Какво ще кажете за летния модел Н8000 или Н9000 в размер 225/45/17 или 235/45/17

 

аз поръчах от graifer.bg   -   просто така ми попадна и не съм търсил особено много варианти...   бяха с 20 лв / бр  по-евтини от Маргел например и реших да спЕстим 80 кинта за цигари за децата...

 

N8000 също бяха с много положителни отзиви и съм решил да ги пробвам на другата кола, щото си имам Goodyear Eagle F1 от миналото лето, а сега хептен не смеем да ги сменим, че колегата от по-горе ше ни грабне пак.....:)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...
  • 2 years later...
  • 8 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...