Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Някой от гугъл го боли оная работа къде ходи бай Иван... всичко се прави с цел предоставяне по-добро качество на услуги. Ако си личност която представлява силен интерес да бъде следвна 24/7 даже девойка в леглото ще ти пратят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се прави, за да изкарват кинти от тази информация.

Което примерно мен лично не ме кефи. Но явно има хора, на които не им пречи...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично не ми е окей, някой някъде си да знае в кой момент къде съм, какви страници посещавам и от какво се интересувам. Ценя личното си пространство. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не ползвай смартфон и комп с интернет. :hilezh:

А като ползваш безплатни услуги кефиш ли се?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ли те като зададеш адрес на мапса да те прекара по най-прекия и ненатоварен маршрут? Именно с тази цел ти следят местоположението, да се предвижда трафика, да се предоставят други добри услуги. Като не искаш да си следен си вземаш нокия с фенерче, не ползваш лаптопи, таблети и т.н и си имаш едно на ум, че ако представляваш сериозен интерес за някой, то пак си следен... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, gafcata said:

На мен лично не ми е окей, някой някъде си да знае в кой момент къде съм, какви страници посещавам и от какво се интересувам. Ценя личното си пространство. 

В гугъл има специален отдел с поне 5 човека за всеки смартфон, които го следят и тайно се подиграват, като гледат какво прави всеки юзър!

 

Шегата настрана, никой не те следи и си им през оная работа какво правиш. Това се прави за да ти се предодтавят по-качествени и безплатни услуги, както и да имаш различни удобства при ползването на телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе покрай "подобряване" и предоставяне на безплатни услуги и доста печелят, това не би трябвало да учудва никой. Няма безплатен обяд.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плаща това, че гората ползват неговата локация и локацията на други и го пренасочват по други ненатоварени маршрути... или това че като ползва турсачките и търси части за колата си и после му изкачат оферти с части... това им пречи на тея индивиди, които са загрижени за безопасноста си и за това как гугъл ползва личните им данни :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината съм ползвал андроид за период от максимум мсесец-два. Ако бях потребител нямаше да съм ок с този мониторинг. Без значение за какви цели се ползва. Възможно е и ios-а да събира същата информация, но за сега не съм срещал такава информация.  Предполагам, че airplane mode ще му свърши работа на този който има нужда от “уединение”.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се записах за Local Guide and Contributor в Гугъл за да мога да помагам на кисели батки като вас.

Мога да докладвам за ПТП, затворени пътища, сбъркани карти и да давам отзиви. Също така ми следят трафика за да можете да пътувате по-бързо и удобно.

Да съжалявам ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки е свободен да прави каквото си пожелае. По подразбиране трябва  да не те следи. Защотo към кои Ip и wi-fi не мисля че има нещо общо с мапса на гугъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gafca, боли ме водомера кои ме следи. Ползвам си ГАЛАКТИКА ЕС 8 с кеф. Чакам да излезне ЕС 9 и него ще взема. Важното е да ми е густо. Отдавна не се притеснявам за следене и т.н. То навсяктде е пълно вече с камери, дивайси и кво ли не. Не ми се бяга от бъдещето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, redalex said:

Всичко се прави, за да изкарват кинти от тази информация.

Което примерно мен лично не ме кефи. Но явно има хора, на които не им пречи...

 

 

Малко ганьовски ми идва това. Някой ми предоставя безплатни услуги - много добри услуги, но изкарва пари от това, че ги ползвам - не ме кефи...

Никой не е задължен да ползва нищо. Като не Ви харесват общите условия - продължавайте напред. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах кое е ганьовското?

Общите условия казват всичко...и като не ме кефят не им ползвам продукта :)

Както се каза - има хора, които нямат против, други са "за" и са доброволци, а има хора, на които не ни е приятно - съответно не ползваме дадения продукт или искаме да имаме опцията да му забраняваме "следенето"

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...