Jump to content

Централно капачка на резервоар


Performance

Recommended Posts

Тука от 15-20 дена централното на капачката на резервоара ми прави проблем ту заключва ту не.Когато не заключи и размърдам пластмасовото бутонче заключва.От снощи вече не иска изобщо :(( някой дали знае къде може да е проблема и как да действам :((. Колата е Audi B8

Редактирано от Performance
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ауди ги правят, но за около стотина  лева мисля, пробвай с ваг ком да изтриеш грешката може и да се оправи (ако имаш кабел), ако не ,това е което знам.Моята беше дала грешка преди време но се оправи сама.Има бензинаджий дето не знаят как се отваря капачки и се опитват да ги дърпат а не натискат.При мен от това се беше развалила но като изтрих на вагком и се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти сигорен сам че е моторчето на централното , на мен ми струваше 20? и се сменя много лесно

Enviado desde mi iPhone con Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да свалиш гуменото покритие има една видия и с една права отверка баркаш 4 дупки[

IMG]http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10/22/b72c339a783c3aec516b8048e1d75313.jpg

Enviado desde mi iPhone con Tapatalk

Като свалиш тва се вижда моторчетоe7333bc9045cff934a6ebea887362323.jpg и това е моторчето 5d6fc5d87f4ceb914009be7f13f049c5.jpg

Enviado desde mi iPhone con Tapatalk

Не сам мн. Добар в обяснениата но се надявам че информациата ще ти баде от полза

Enviado desde mi iPhone con Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

И аз имах същия проблем- свалих механизма за заключване на капачката,  разглобих го почистих го и го смазах. Едвам го сглобих и от тогава 6 месеца нямам проблем, но мисля че рано или късно ще отслабне още моторчето вътре и ще трябва да го заменя с нов :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

В крайна сметка издъхна съвсем и го замених с ново. Явно четчиците им се изтъркват на моторчетата, защото се въртят при всяко отключване-заключване и губят постепенно мощност и почистването помага докато някой ден съвсем не издъхнат- просто изглеждат съвсем обикновени четкови  моторчета, като тези дето ги слагат на китайските вентилаторчета за 2лв от събора на село, но за съжаление трябва да си намериш точния размер и параметри и доста да си поиграеш за да го смениш защото не е направено да се маха от цялото механизъмче. В крайна сметка механизма не беше скъп и го смених сам лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 years later...
На 18.08.2015 г. at 11:00, yoan4o написа:

Цитиране на предходно мнение!

Повдигам темата за отговор, ако е възможно... 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...