Jump to content

Audi A6 3.0 TDI Quattro


Audi003

Recommended Posts

Доста нова кола,изглежда супер според мен.Аз също ги заглеждам.Нова кола,ако е и на малко км. не виждам какво може да те притеснява.Ако си имал Ауди,знаеш горе-долу за какво става въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

еее няма ли инфо за тая кола... .. поне инфо за кое е най добре 204кс 245кс или битурбо? 313кс?  прааат ли некви дефекти ?!?!? някои няма ли никво инфо??

Редактирано от Велев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

От няколко дена се радвам на такова бижу и нямам някакви впечатления освен че колата се държи прекрасно на пътя като динамика и устойчивост.Искам да попитам някой знае ли как да изкарам звук от алармата защото само мигачите мигат.Понеже колата е от Германия явно там  такова е изискването.Благодаря предварително за всеки отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че е нормално и при мен е така . А и кола след 2005 та година не съм чувал да издава звук при включване на алармата .

Искам да попитам как може при работещ двигател да изляза от колата и да я заключа от дистанционното (тогава е неактивно само свети червена лампичка и нито едно от копчетата не работят ).

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако алармата има клаксон, трябва да е настройка на аларм модула и с VCDS/VAS може да се активира.

Редактирано от kpematop
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моята е 2005г. и според мене това не е аларма, а само командва централното!!

ако беше аларма, като има човек вътре или има удар по повърхността трябва да се активират мигачите, поне при мен не е така. за това и за каското слагах аларма....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Може би си прав , в зависимост как е била  поддържана -преди теб , разбира се.

При такива собственици  не е и нужно да чукат 120 х. , пак са за моргата , но да не ги слагаме всички под общ знаменател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

наскоро си взех такава

а6 5g комби, 3.0тди, 245кс

внос от германия, един собственик колата я взех на 127х, има сервизна история и т.н.

доста добре се държи на пътя, за първи път карам куатро, предната ми беше а6 2005г, само с предно

 

имам едно питане, усещам как и задницата бута, но днес в снега сякаш работи различно от очакванията ми.

все гледам някакви филми как куатро разпределя назаден или преден вал, или пък само върху едното или другото колело в завоите.

а всъщност като я предизвикам в завоя се включва тракшъна и задейства спирачките с които корегира насоката или просто си спира, а колкото и да натискам педала на газта, тя просто продължава да спира.

 

и се чудя нормално ли е това, така ли трябва да работи, или нещо не е наред :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

В Германия се нагледах на А4 и А6 на по 160-180к км 2012-2013-та. Над 50% са им свършили дюзите и ДПФа...Дробове и там има...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...по мои наблюдения (а аз имам някакви )

80% от 4Г са служебни, така че никой не се интересува от тях. Просто се карат както дойде, ходят на инспекции и обслужване и толкова. Гаранцията поема разходите и хората дават само газ:).Напълно нормално е да са в състоянието което описваш.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойта е сменян лагер главина, ксенон крушка, дискове, накладки, закопчалка колан за 165к км и 3г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...