Jump to content

Recommended Posts

Колеги, може ли някой да му уреди отстъпка за въпросната марка?

Харесъл съм си модела "Cresta 220" трябват ми 4бр.

Моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам връзки горе jorata го уредихме със супер 15-ки само, че Sava които препоръчвам значително пред Maloya-та.Модела е Eskimo S3 погледни го препоръчвам ти го Влади и ми се обади ако искаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е преди час се чухме и всичко е наред. Просто цял ден бях по задачи. :hilezh: Пак да напомня, че в темата за пътната помощ има телефоните на много от нас. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди благодарности изказвам на KOKO 100 C4 :hilezh:

Влади, радвам се, че си доволен и всеки един нормален приятел ще се зарадва от това.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

Доволни ли сте от тези гуми - Малоя Креста 220.

Ако имате впечатления моля да ми кажете - как се държат на сухо, мокро и сняг?

Питам ви защото аз още съм с летни гуми и трябва да ги сменям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова си взех такива, защото според ADAC са най-добрите от евтините гуми, държат се еднакво добре на всякакви условия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади(вертер) е напълно прав, че това е една компромисна гума, но в никакъв случай не е долнопробна. Много е важно, че няма да се износва силно, ако е сухо и по-топло. Такива миналата година си взеха magnus и Hitman и казаха, че са доволни. Взе си и един колега, който неизвестно защо спря да пише и влиза във форума - Любо Борисов. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Колеги.

Аз 2 зими карах с БФ Гоодрич Винтер Г гуми и бях много доволен.

Но сега съм решил да пробвам други и се чудя за Малоя-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам с Малоя креста 220 взех ги миналата година благодарение на КОКО.

Въпреки че бях сложил само предни миналата зима не съм имал никакви проблеми двете гуми не са мръднали сега трябва да си взема още две за тази зима и мисля да си взема от същите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам с Малоя креста 220 взех ги миналата година благодарение на КОКО.

Въпреки че бях сложил само предни миналата зима не съм имал никакви проблеми двете гуми не са мръднали сега трябва да си взема още две за тази зима и мисля да си взема от същите.

Извинявай, че те забравих. Мястото и условията са същите. Ако не ми помниш презимето и фамилията ми пиши. Сега цената на нормалните е 107.86 лв, а на усилените 117.57 лв. Става въпрос за 195/65/15 и с отстъпката. :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за новата асиметрична шарка на Креспо мисля че модела е 3300,дали ще е по добра от предишната?За Малоя става въпрос и какви са тези

усилени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...