Jump to content

Съвет при избор на оператор.


Recommended Posts

  • Отговори 273
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някои знае ли за скрита оферта в момента на Теленор,че сегашните планове са направо трагични...

Редактирано от sunshai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заебете ги тия планове - вчера се обадих на А1 за оферта за родителите ми, казах им така - обмислят да минат на вива ако не им предложите адекватна оферта, искат около 1000 мин към мобилни, около 200 мин към фиксирани, и около 10 ГБ интернет, до 15-20 лв, не им трябва онлайн тв, облаци и т.н. 

Днес ми звънна една мацка и предложи - неограничени минути към всички мобилни и фиксирани в БГ, 11 ГБ инет, 50 мин и 50 смс-а за роуминг в ЕС, Сърбия, Македония и Турция за 19.99 лв. И утре отиваме да подпишем.

Та с две обаждаш се и казваш какво искаш, не ме интересува какво предлагат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, sunshai написа:

Някои знае ли за скрита оферта в момента на Теленор

Не само са трагични,нахални са,от вчера съм пак в Мтел, същите пари на 20 gb нет,неограничени разговори,с 2 обаждания. Явно а1 са си взели поука от отлива на клиенти,а Теленор повтарят стари грешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, sunshai написа:

Някои знае ли за скрита оферта в момента на Теленор,че сегашните планове са направо трагични...

20.99лв за неограничени разговори и 10ГБ нет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, buzzi said:

Не само са трагични,нахални са,от вчера съм пак в Мтел, същите пари на 20 gb нет,неограничени разговори,с 2 обаждания. Явно а1 са си взели поука от отлива на клиенти,а Теленор повтарят стари грешки.

Аз го играя същия филм с А1... нищо, че съм им клиент от 20 години.

Звъня на моя човек, за да ми предложи договор - 3 сим карти интернет и той ми предлага същите условия като до сега... всичко неограничено (в БГ) за 32 лв на сим карта... буквално аз трябва да му се моля да подписвам нов договор...

 

Най-яко беше, че октомври ми се обади някаква мацка да ми предложи по-скапани условия, но за същата цена :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, А1 имат за лоялни клиенти тарифа 45 лв. с 40 гб нет, и неограничени разговори в ЕС, Сърбия, Македония и Турция, ама не я предлагат често на клиенти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, А1 имат за лоялни клиенти тарифа 45 лв. с 40 гб нет, и неограничени разговори в ЕС, Сърбия, Македония и Турция, ама не я предлагат често на клиенти.

В момента съм на 32 лева с 600 мин и смс в ЕС, 600 мин и смси КЪМ САЩ, и 10-15 гигабайта в бг и ес...

Лошото е, че акаунт мениджъра го отнема тотално и дори и при тия условия не мога да подпиша нов договор...

Имам приятел с фирма и 20тина сим карти - те са на същия план но плащат на половина...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21/12/2018 at 17:25, gibonass написа:

Еми аз почти не стоя в България, и въпреки това минах на прима да си запазя номера

На БоБ е по-добра оферта или поне така беше, защото и аз по същата причина, миналата година два договора от сВиваком и един Ментелски ги прехвърлих на предплатени там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не исках, но когато се разрових из офертите на оператори, се оказа, че от всички предплатени, това е най-изгодно . Всъщност някой в самият офис на Мтел ми го подсказа и ми го доказа...Сега погледнах, дори имат вече тарифа за 2лв на месец...

Ако не се лъжа, беше за предпочитане, понеже дори и да не използваш предплатената (важи за вс. оператори) карта, на края на месеца сумата в нея изчезва и ако още някой друг месец, няма наличност по нея я деактивират. Т.е. пак трябва да имам наличност в картата ,ако искам да продължава да е активна...В случая реших, че факта да забравя да платя, да пропусна и съответно да остана без номерата не си струва, особено когато мога да вкарам пари за цялата година още при подписването и да не се занимавам повече.

 

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.12.2018 г. at 9:04, Toledo написа:

20.99лв за неограничени разговори и 10ГБ нет

И оператор и тия в магазина им се правят на ощипани предлагат ми сегашната скапана тарифа от утре съм в сВиваком на 20.99лв. 16гб нет и неограничени разговори, а и 5.75гб в ЕС.

Редактирано от Marshalo
Добавяне на дума
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, mitsubishi galant написа:

И аз не исках, но когато се разрових из офертите на оператори, се оказа, че от всички предплатени, това е най-изгодно . Всъщност някой в самият офис на Мтел ми го подсказа и ми го доказа...Сега погледнах, дори имат вече тарифа за 2лв на месец...

Ако не се лъжа, беше за предпочитане, понеже дори и да не използваш предплатената (важи за вс. оператори) карта, на края на месеца сумата в нея изчезва и ако още някой друг месец, няма наличност по нея я деактивират. Т.е. пак трябва да имам наличност в картата ,ако искам да продължава да е активна...В случая реших, че факта да забравя да платя, да пропусна и съответно да остана без номерата не си струва, особено когато мога да вкарам пари за цялата година още при подписването и да не се занимавам повече.

 

При примата валидността при зареждане е 90 дни, демек същото. Ако не я презаредиш до година, тогава я спират.

Редактирано от gibonass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.12.2018 г. at 10:52, redalex написа:

Аз го играя същия филм с А1... нищо, че съм им клиент от 20 години.

Звъня на моя човек, за да ми предложи договор - 3 сим карти интернет и той ми предлага същите условия като до сега... всичко неограничено (в БГ) за 32 лв на сим карта... буквално аз трябва да му се моля да подписвам нов договор...

 

Най-яко беше, че октомври ми се обади някаква мацка да ми предложи по-скапани условия, но за същата цена :stupid:


Идентичен случай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Някой скоро да е получил обаждане от Yettel? Имам договор от 10-ина години, който не съм преподписвал през този период и логично той се продължава по първоначалните условия. Сега една как ми се обади да ми каже, че от ноември моят план (8 гб нет, неограничени обаждания и 200 мин към ЕС и зона 1,2-32 лв)  вече нямало да бъде поддържан и ще трябва да си избера друг план. Тя ми предложи за 30 кинта неограничен нет, 300 мин към ЕС и зона 1,2 и пак неограничени разговори. Дали ме пуска по пързалката? Ако се откажа и ми спрат плана, не е ли нарушение на договора, който сме подписали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм на Виваком неограничени минути +1000мин в евро съюза , неограничен нет и безплатни смс-и за 33 лв 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то офертата, която ми предложи е добра, куцото е, че като изтече договора и става 45 лв таксата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 2 години пак ще ти предложат нещо за 35, и така....

 

Иначе според мен блъфират. Така от Виваком (като купиха Нет1) вече 1 година се опитват да ми обясняват, че няма да подържат услугата на Нет1, но аз упорито им отказвам. И все още си имам нет и телевизия с условията от времето на нет1.

 

От А1 още в средата на 2г.  договор ми се обадиха за агитация за преподписване.

Редактирано от Chitatelia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Audi_RS* От А1 ми се обадиха в началото на годината мисля, че на 2 от телефоните са много стари договорите и трябва да избера друг иначе му вдигат цената. Около месец по-късно получих СМС-и и на двата телефона, че вдигат цената и я вдигнаха едностранно. Обадих се да се разправям - оказа се, че го има в общите условия и са си в правото и нищо не може да се направи. Така че ако има план, който те устройва минавай на него - така или иначе ще ти вдигнат месечния абонамент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще преподписвам Декември месец с Виваком и се чудя на какъв план ще минавам. Тези, които са с неограничен интернет се оказа, че са със 100мб/с интернет, 5G ама нанайци :lol:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...