Jump to content

Съвет при избор на оператор.


Recommended Posts

Ами зависи колко плащаш...Мтел предлагат за 27лв 1800 мин към всички + трансфер ( макс 3600 мин)  + 4.5 ГБ нет или за 35 лв месечно неограничени минути + 10 гб нет.. Същото го има и при виваком за 30 лв. Само теленор не предлагат такова.

 

.. и Теленор предлагат подобна тарифа, ама не я обявяват изобщо, трябва да имаш вътрешни хора или да се обадиш на техният телефон за изключване/спиране и да се пазариш с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 273
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

1000 минути са половин час на ден, което не е кой знае колко много...

За щастие аз не работя 30 дни в месеца, а и доста на мен ми звънят. Основните ми хора са ми в групата. Отделна тема е, че не работя само на телефона. Много би ми било интересно с какво трябва да се занимаваш, за да изговориш повече от 1000 мин. Разбира се, не говоря за хора, които си говорят по телефона по времето на целия мач, "щото им е безплатно", или подобни извратени практики. Говоря за нормално потребление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В най-общия случай, трябва да се занимаваш с хора...Колкото повече и по-ниско платени, толкова повече минути и обяснения са нужни... :grin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. и Теленор предлагат подобна тарифа, ама не я обявяват изобщо, трябва да имаш вътрешни хора или да се обадиш на техният телефон за изключване/спиране и да се пазариш с тях.

Обаждах им се и ме отсвириха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За щастие аз не работя 30 дни в месеца, а и доста на мен ми звънят. Основните ми хора са ми в групата. Отделна тема е, че не работя само на телефона. Много би ми било интересно с какво трябва да се занимаваш, за да изговориш повече от 1000 мин. Разбира се, не говоря за хора, които си говорят по телефона по времето на целия мач, "щото им е безплатно", или подобни извратени практики. Говоря за нормално потребление.

Единствения вариант е жена ти да е луда и да няма вайбър. И да те дърби на телефона по цял ден. С две думи- и двамата да сте луди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е така, познавам приятели говорят средно по 2000 мин на месец. А майките си говорят с децата нон-стоп....то не са домашни, къде си сега, какво правиш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажем имаш Договор за такса от 5 лв нет и във фактурата ти пише 15 лв. Питаш акаунтмениджъра си що така и той ти отговаря забравили са да ти приспаднат отстъпката. Ще ти направим дебитно, но не го очаквай скоро. Дали е човешка грешка, или тенденция не мога да кажа.

 

За разговорите, няма как да ги хванеш, но е факт че шикалкавят на дребно и ако мине мине.

 

 

Тенденция е, и се циганят с такива дребни шмекерии. 

По темата някой има ли идея как се сменя акаунт мениджър, щото моят е акаунт мениджър-ка , от пат-ка произлиза авно ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. на мен ми я предложи вътрешен човек началото на декември и ми обясни какви са условията за 2 годишен договор. Бях вече решил да се махам и малко ми трябваше да преместя. Сега може и да не я предлагат вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми отне една година, като новия меринджей (едно момиче с розово коланче и розови токчета) го гледах със зяпнала уста какви глупости говори и на следващия месец си прехвърлихме телефоните :).

Основанието за смяна беше, че 6 месеца си уговарях срещи със старото момиче, които не се състоят. След последната уговорка, при която ми звънна 10 минути преди срещата, че е спукала гума, от мтел ме взеха "на сериозно" и ми пратиха барбито :wall:

Редактирано от robobug
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с кадрите е голям проблем ... За ментел съм чувал като вас ужасни истории с кифли и кроасани.

Аз се махнах от бизнес тарифа ... и естествено се опитаха да ме извъртят, но тук кадрите май не са виновни.

Не можело, раииш ли, като се махаш от бизнес тарифа и минаваш към частен клиент да се закчи телефон... това било смяна на име само  :huh:

Наложи се да мина на прима карта във Ментел и след това да се върна към Виваком като нов клиент след 3 дни  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във виваком положението с акаунт меринджейте може да е още по-отчайващо....особено откакто станаха отново българска собственост.

Но поне има възможност за избор - по желание може да не работиш с такова животно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално кога имаш акаунт мениджър и кога не (питам за Мтел)?

Трябва фирмата да има някаква бройка сим карти или...?

 

бтв от вчера съм на Мтел трансфер ХЛ - 35 лева на месец - неограничено говорене, (май и смс), 15000 мб дата на месец на пълна скорост - договор за 2 години

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай само преди да ти изтече договора да преподпишеш, че иначе отиваш автоматично на 100 лева тарифа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай само преди да ти изтече договора да преподпишеш, че иначе отиваш автоматично на 100 лева тарифа.

 

И мен ме предупредиха още в магазина..

Ще си слагам римайндър на Аутлуука  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва хубаво да се види какво пише в договора, защото принципно след изтичане той става безсрочен автоматично и би трябвало да остават същите условия. Но ако пише, че това е промоционално само за този период и след това става стандартна тарифата, тогава може да стане кофти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е ли незаконно вече?!

Не било. Заобикаля се с договор на висока стойност, от който се ползват отстъпки за определен срок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише , че е промоционална оферта за целият срок на договора !

 

Всъщност, има предпоставки за извъртане... сега си спомних.

 

Пише , че промоцията е валидна за една година !!!  Но да не съм се притеснявал, щяла да бъде за 2 години, но след това отиваш на 100 пари !

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който е тъп и не помни - да си записва, като мен!

 

Сложих си римайндър в календара и така.

Не виждам проблем в така написания договор. И да забравя ще ми припомнят с 2 бързи сметки от по 100 лева и ще се сетя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Малко да повдигна темата. :)

Някой има ли представа, каква е уловката при новите програми на Теленор - Нонстоп?

Някакви "подводни камъни" по договора има ли?

Какво ще рече "национални мегабайти"? - ако е това, което си мисля (БГ Пиъринг), значи не са много оферта плановете...

Редактирано от Miladin Miladinov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...