Jump to content

''кажете си мнението за тази кола''


Guest bmw maniqk ivo bmw

Recommended Posts

Toва не е ли един доста стар модел Ламборджини?

Ако наистина е така мога само да отбележа че никога не съм бил фен на италианските бангии, френските и японските не се вписват в разбиранията ми за автомобилостроене. Знам че сега много хора ще ми кажат колко коне вадели японците от 2 цилиндров мотор и прочие но не се притеснявам да кажа мнението си. 4 са сериозните марки за автомобили според мен, изреждам ги в произволна последователност:АstonMartin, Mercedes, BMW, Audi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва не е ли един доста стар модел Ламборджини?

Ако наистина е така мога само да отбележа че никога не съм бил фен на италианските бангии' date=' френските и японските не се вписват в разбиранията ми за автомобилостроене. Знам че сега много хора ще ми кажат колко коне вадели японците от 2 цилиндров мотор и прочие но не се притеснявам да кажа мнението си. 4 са сериозните марки за автомобили според мен, изреждам ги в произволна последователност:АstonMartin, Mercedes, BMW, Audi[/quote']

Wse edno cheta sobstwenite si misli. Za finalnata chetworka sasto - samo deto bih izwadil Mercedes i bih postawil Jaguar.

A inache firmi kato Lambo, Ferarri,Maserati ne spadat kam klasa na italianskite baraki,a i da ne zabrawjame che Lambo e sobstwenost na Audi,taka kakto i Bentley. Dori chetoh w edin Autobild che na probnoto Lambo Gallardo koeto im dali na kljuchowete imalo.....chetrite kryga na AUDI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

No comment!

Tova mai be6e Lamborghini Diablo ama e malko stari4ko.Bih go pokaral oba4e s udovolstvie.Spored ima italianski koli i italianski koli.Ednite sa FIAT,Lancia i t.n.,a drugite sa:Maserati,Ferrari,Lamborghini i t.n.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете си мнението за тази кола. :D

261835_7_full.jpg

Тези коли не се пускат серийно,струват майка си и баща си,следователно се правят от висококачествени материали и в тях се използват последни технологии за тяхнота време.Тази даже я рекламираха в няколко серийни филма,аз я харесвам,с удоволствие бих карал такава и мисля че няма човек,който не би се обьрнал да я види,ако профучи покрай него.Всичко което се пише против такива расови автомобили за мен е комплексарщина. :schaf:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие ако си мислите, че RS6 е кола пред тази прецизна машина, в която всеки детайл е изпипан до нивото на изкуство... Ехо, събудете се! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tova nai me drazni 6te ima 4etirite kraga na audi tva da ne e audi to e lambo se pak. :P

Така си е. аз че съм луд по Ауди съм,но Ламбо е друга категория кола.Хората които си взимат Ламбо търсят индивидуалност и е недопустимо да има ключ от ауди(иначе нас това само трябва да ни радва). Представяш ли си - похарчил си 300-400хил евро за едно Ламбо, а ключът ти е същия като на Бронхилде от Лудвигсхафен(предградие на Мюнхен) Ауди-то А2 1.2ТДИ с което ходи на пазр. :D

П.С Все едно на Ролса на Бекам да има ключ от БМВ.

:P Но в статията пишеше,че това не е практика - само на тестовия автомобил било така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tova nai me drazni 6te ima 4etirite kraga na audi tva da ne e audi to e lambo se pak. :P

Така си е. аз че съм луд по Ауди съм' date='но Ламбо е друга категория кола.Хората които си взимат Ламбо търсят индивидуалност и е недопустимо да има ключ от ауди(иначе нас това само трябва да ни радва). Представяш ли си - похарчил си 300-400хил евро за едно Ламбо, а ключът ти е същия като на Бронхилде от Лудвигсхафен(предградие на Мюнхен) Ауди-то А2 1.2ТДИ с което ходи на пазр. :D

П.С Все едно на Ролса на Бекам да има ключ от БМВ.

:P Но в статията пишеше,че това не е практика - само на тестовия автомобил било така.[/quote']

Az znam za Ludwigshafen koito e dale4e ot Muenchen???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tova nai me drazni 6te ima 4etirite kraga na audi tva da ne e audi to e lambo se pak. :P

Така си е. аз че съм луд по Ауди съм' date='но Ламбо е друга категория кола.Хората които си взимат Ламбо търсят индивидуалност и е недопустимо да има ключ от ауди(иначе нас това само трябва да ни радва). Представяш ли си - похарчил си 300-400хил евро за едно Ламбо, а ключът ти е същия като на Бронхилде от Лудвигсхафен(предградие на Мюнхен) Ауди-то А2 1.2ТДИ с което ходи на пазр. :D

П.С Все едно на Ролса на Бекам да има ключ от БМВ.

:P Но в статията пишеше,че това не е практика - само на тестовия автомобил било така.[/quote']

Az znam za Ludwigshafen koito e dale4e ot Muenchen???

Ne badi pedant de? Mnogo hora sa hodili w BRD a i Muenchen(ili Munich - poneze darzim da sme tochni) e dosta obshirna teritorija. Bil sam i na dwete mesta ostanah s wpechatlenie che e predgradie stoto kato se kachish na Autobahn-a ot grada i sled 5min. si tam. Wznoto e che razbra TONKIA mi namek za Lambo.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tova nai me drazni 6te ima 4etirite kraga na audi tva da ne e audi to e lambo se pak. :P

Така си е. аз че съм луд по Ауди съм' date='но Ламбо е друга категория кола.Хората които си взимат Ламбо търсят индивидуалност и е недопустимо да има ключ от ауди(иначе нас това само трябва да ни радва). Представяш ли си - похарчил си 300-400хил евро за едно Ламбо, а ключът ти е същия като на Бронхилде от Лудвигсхафен(предградие на Мюнхен) Ауди-то А2 1.2ТДИ с което ходи на пазр. :D

П.С Все едно на Ролса на Бекам да има ключ от БМВ.

:P Но в статията пишеше,че това не е практика - само на тестовия автомобил било така.[/quote']

Az znam za Ludwigshafen koito e dale4e ot Muenchen???

Ne badi pedant de? Mnogo hora sa hodili w BRD a i Muenchen(ili Munich - poneze darzim da sme tochni) e dosta obshirna teritorija. Bil sam i na dwete mesta ostanah s wpechatlenie che e predgradie stoto kato se kachish na Autobahn-a ot grada i sled 5min. si tam. Wznoto e che razbra TONKIA mi namek za Lambo.

Az prosto iskah da popitam 6toto moje i az ne6to da gre6a. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Da be razbrah te. Wse taja. Ti podkarai Lamboto pyk az ste ti maham s raka ot Ludwigshafenbahnhof :D

Kefi me Awatara ti,ne znam dali chowek e proizljazal ot maimunata,no tozi material dokazwa che Balgarite sa proizlezli ot pingwina. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Преди години четох за тази кола някъде

Беше доста обширна статия и по всичко си личеше, че автора не пише наизуст.

Най-якото беше изказването му, че карането на тази кола назаден е ... мисията невъзможна.... :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие ако си мислите, че RS6 е кола пред тази прецизна машина, в която всеки детайл е изпипан до нивото на изкуство... Ехо, събудете се! :lol:
:wink:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Като караме Ауди, всички други са за боклука:))))

Това за мен е МЕЧТА, не е кола. По всички списания хората си казват че това не са коли - Контач и Диабло са движещ се секс.

По красива машина аз лично не съм виждал.. дори новото Мурсиелаго може да е красиво но не и като предишните 2, липсва му дух щото германците се намесиха с тяхната педантичност.

По много описания които съм чел.. съединителят бил странен, скоростният лост дълъг, волана наклонен. ....... горяло 30/100, абе кой му пука това е ЛАМБО, и никой не може да се сравнява с него щото целта е не да е кола, а усещане, празник за душата:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

При това положение освен за гледане ще стават вече и за каране:lol: Италианеца мисли на парче ако изобщо мисли докато германеца си е прецизен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо сравнявате RS6 с Ламбо.

А какво ще стане, ако до това Ламбо (може и до всяко друго Ламбо) паркира Le Mans?Сега когато имаме 2 коли от сходен клас претеглете минусите и плюсовете на 2те, сложете цените им и преценете :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...