Jump to content

Избор на Smart phone до 230-250лв.


Recommended Posts

Искам да направя подарък на едно семейно приятелско дете (по точно янг тиин :hilezh:  14г. ) и да му взема смартфон.Тъй като тази материя ми е "тъмна Индия", се допитвам до вас.Поразговорихме се с младежа и се установи следното: Да е надежден (за тия пари ), да има що годе батерия , която да може да изкара поне 2 дена при нормално ръчкане, да е нов с гаранция.Да е с Андроид, правя уточнението че на самия телефон няма да се "пуска" интернет от оператор а ще е каквото хване през Wi-fi-я.А да-най-важното да може да му се качи вайбър, демек андроид версията му да не е толкова стара. Гледах онзи ден в техномаркет разни ел джи-та за по 200 кинта модела мисля беше L70, в е-маг неква промоция на Леново а328. Склонен съм да му взема и някакъв телефон с договор за 1 година към Вивател (родителите му са на Вивател), като веднага заплатя телефона на място, да не е на изплащане и д аму плащам там някаква минимилна такса за 12 месечен договор.Незнам дали имат такава опция.

Та какво ще ми препоръчате вие, като марка телефон, модел и т.н. Само без Самсунг.

Редактирано от NITRO1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.emag.bg/mobilen-telefon-xiaomi-redmi-1s-dual-sim-8gb-bjal-94437/pd/D6F4RBBBM/

 Това примерно - четох, че доста ги хвалят тези китайчета, а освен това е точно в бюджета от 250 лева, андроид 4.3 и доста впечатляващи характеристики.

Редактирано от digunan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснах да кажа, че държа да е нещо марково :hilezh:  ел джи, сони,леново - тоест да е що годе позната марка. Не че не сакитайци и те, ама все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте алкател idol 2 в мтел. За 13 лв на месец получава 200 минути към всички оператори на месец, неограничен интернет (150 мб са на висока скорост) и след изчерпването на минутите разговорите са безплатни към абонати на оператора. Цената на устройството е 260 лв. http://www.mtel.bg/ustroystva/mc/device/ma/index/device/2505.ALCATEL-ONETOUCH-IDOL-2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скачай смело на Lenovo . Аз карам четери месеца със S860 но е 300 лв в али експреса. Има и други модели до 250 кинта. Моя е четери ядрен, хубава картина,добри снимки,само мобилния нет е по слаб..... но за толкова пари,толкова.Отделно е алуминиев целия. Определено китайците скачат много яко в тази област(то къде ли не скачат) . И до две,три години,може и да са водещи в тази област,или поне да лапнат много голям залък от самсунг и епъл. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lenovo s660

Това е супер, но цените му започват от 400 лева, доста над бюджета.Засега фаворит остава Леново а328.Какво мислите за Леново-то, добри машини ли са, как са с гаранцията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само искам да ти вметна нещо,

марка която ние третираме като боклук - хуя вей, доставя голяма част от базовите станции в БГ мобилни оператори ;)

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влез в сайта на Виваком и разгледай цените с договор на устройства. LG L Fino според мен е добър избор. Все едно LG G2 mini и цената е там някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е супер, но цените му започват от 400 лева, доста над бюджета.Засега фаворит остава Леново а328.Какво мислите за Леново-то, добри машини ли са, как са с гаранцията?

Не от Бг - от Китай го поръчай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не от Бг - от Китай го поръчай.

Приятел си поръча Леново телефон от Китай от сайта алибаба и ми каза, че за Бг и Европа нямал гаранция.Пък не ми се иска да рискувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закупените отключени Мото Г от ЕУ вече почнаха да получават ъпдейта!

Така пишат на чуждите форуми поне. 

 

Е, още не в БГ, но скоро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам да пристигне леново а328 с подарък 8Гб карта за 209 лева от е-маг.

На далите съвети огромно Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lg l 70 Страхотен телефон. Жена ми го ползва 6м. вече и няма забележки никакви

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...