Jump to content

2.5 тди 180к.с Студен старт шум.


angelpeshev

Recommended Posts

Колеги прилагам ви едно клипче със звук,когато запаля колата и е студена чува се едно почукване(потропване).Някой има ли си идея от какво е .Когато е загрей малко звука изчезва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да го чуя много ясно това потропване,но мисля че е някое дюзичка, но все пак и другите колеги да кажат.причините може да са много 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще се ходи до турция за рециклаж на дюза,защото и  моите съмнения са дюза !  :)

Редактирано от angelpeshev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж да не е успокоител на ангренажа,че наскоро един познат имаше такъв проблем.А рециклажа на дюза в Турция с колко е по-евтин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя беше разбит и нямаше грам шум и вибрации , чува се само на 1,9 когато има проблем с успокойтела на ангренажа поне на повечето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да ти кажа може и той да е успокоителя на ангренажа,защото волана малко трудно се върти и като че ли не е опънат ремъка докрай...И като го завъртя все едно обирам някакъв луфт..

Редактирано от angelpeshev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да ти кажа може и той да е успокоителя на ангренажа,защото волана малко трудно се върти и като че ли не е опънат ремъка докрай...И като го завъртя все едно обирам някакъв луфт..

моля :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама чакай сега ангренажа няма нищо общо с волана, хидравличната помпа ти е за волана и той е с пистов ремък. за трудното въртене на волана е или течността ти е за смяна или малко но трябва да свири или помпата си заминава, може и някое маркуче да тръгнало да се запушва и т.н

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно проблема не е само един.Просто ми беше интересно и при вашите двигатели ли се чува това тракане ,като ги запалиш на студен старт.Аз другите работи ще си ги оправя,явно съм се подвел,не е нужно да реагираш така Mitaka madafaka.Можеше просто да ми кажеш ,че съм в грешка

Редактирано от angelpeshev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и клапаните да си заминават :hallo: , а с след тях валове и т.н.  Ако валовете са наред и е от клапаните, мисля ако смениш само тях ще си караш колата. От там идва проблема ако се сменят клапаните на време...  :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви клапани? Не говорете небивалици. Наистина не се чува добре, колега, но не се вкарвай в излишни филми. Направи по-читаво клипче ако можеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е обтегача с амортисьора  е много пари нов само той мисля беше 250 лв а вс с него комплект 700 излезе от ауто плюс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

700 лева за всичко?Ремъци,ролки,обтегачи,успокоители?Ако е толкова за смяна на всичко по ангренажа цената е много добра.Още 200-300 за труд.Добре е.1000 лв. и карал спокойно 100000 км. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...