Jump to content

2.5 ТДИ Печка Вебасто


mitaka7717

Recommended Posts

Колеги искам да сложа печка на колата си.Имате ли представа сложно ли е като изпълнение и колко горе - долу би ми излезнало такова начинание?За чисто нова печка няма смисал ,защото струва колкото едно С5 втора ръка.По скоро втора употреба ме интересува.Ако има някой да продава или има познат който се занимава с поставяне на печки бих бил благодарен да ми даде някъкви контакти.Не търся най-евтиния вариант,по - скоро оптимална цена за този агрегат в автомобила.Ще помоля също така ,ако някой знае какво трябва да гледам при евентуална покупка на такава печкажвтора ръка,ще му бъда благодарен за съветите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като си купих колата бяха си свалили печката. Така че сега имам управлението, инсталацията, всичко без печка. Ще следя темата за цени на вебастото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

колеги аз наскоро си взех а6 с печка вебасто ,имам всички документи и схеми за монтаж ако някой има нужда ще сканирам и кача снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каквото имаш качвай и аз се интересувам

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам тези които се продават са без управление така че ако някой си вземе или ще трябва да си купува управлението отделно или да си го прави с цк ключ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето Жоре,намерих един във Варна.Ще трябва да го посетим и да разпитаме как вървят цените.

 

http://olx.bg/webasto-montazh-serviz-prodazhba-i18259979

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако отидите при този човек,напишете по един коментар,да видим какво е станало :) Ако е коректен и всичко е ОК ще дойда до Варна и аз да сложа едно Вебасто :) А аз ще търся тук в Бургас дали няма да излезне нещо като хората :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Такава чечка втора ръка е голям филм, може да се окаже паметник. Повечето сервизи за печки не обслужват такива заводски нищо ,че са същата марака. На 2г се сменя горивна камера и свещ. Цена за нова печка с монтаж и гаранция беше около 2000лв. За по-точна информация на влизане в София от Казичене след надлза на околовръсното завиваш на ляво пред зградата на МСК. Има сервиз за печки 2ма братя го държат предлагат ремонт ,монтаж и продажба на добри цени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 years later...

Да поизтупам темата от прахта, миналата седмица купих А6Ц5 2.4, имам цялата инсталация с изключение на печката, къде да търся и някакъв партдиен номер ако са няколко модела, в OLX намирам само дизелови 

Редактирано от Speedy86
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...