Jump to content

Няма връзка с модула на еърбеците :(


Melir

Recommended Posts

Здравейте колеги светеше ми лампата на таблото и мислех че е бял кахър, но уви. Отивам да ми изчистят грешката и ми казаха че не става, защото компютърът не се свързвал с модула на въздушните възглавници. Някой има ли идея какво да правя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами от няколко седмици, преди това нямаше проблеми. Колата я купих преди 6 месеца, даже и като я купувах мина диагностика и нямаше никакви грешки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постни точно какви грешки регистрира колата.

Самият модул ако не греша при 8L е закопан на доста неудобно място, преди да го ровиш е по-добре да изясниш ситуацията с достатъчна увереност. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен проблем с модула на двигателя на 1.6, не се свързваше VAG-COM-а. Тогава кабела беше син китаец с версии 311 и 409. На други коли работеше нормално с всички модули.

Купих си кабел с последния VCDS и свързването стана възможно, както и триене на грешки, живи данни и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блгодаря колега, и аз си мислих да не би да е от това. Кабела на маСтора беше син, ще ида при друг да видим какво ще стане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вчера си купих кабел KKL-usb от склад666, инсталирах си всичко както трябва, изписва ми че всичко си е свързано коректно и има връзка, но когато се опитам да се свържа с контролер примерно двигател или еърбег ми изписва това: 

 

post-86602-0-38082200-1417805109_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...